Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes UH. Úgy félek, Ti...

12 hetes UH. Úgy félek, Ti hogy éltétek túl a várakozást?

Figyelt kérdés

Jövő héten kedden megyek a 12 hetes uh-ra és a kombinált tesztre.


Végig fenyegető vetélésem volt, hol látták a Babát-hol nem (igaz ez az elején volt amikor barnázgattam)


Annyira rettegek :(

Ti, hogy éltétek túl a várakozást?

Már a figyelem elterés sem működik :(


2011. máj. 12. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam PONT, ahogy Te. Most meg itt vigyorgok, 26 hetes vagyok, túl a 18. heti Uh, túl a cukorterhelésen, túl sok-sok felesleges izgalmon...

Ismerem az érzésed. Én is bőgtem rendszeresen a függöny mögött az Uh vizsgálat előtt, míg nem szólítottak. Ezt csak mi tudjuk, anyák és anya jelöltek... megértelek, de semmi okod aggodalomra. ha gond lenne, már réges-régen tudnád, észrevették volna! :)

2011. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,


A naptáron én is csak ezt a 12. havi UH dátumát látom, ha ránézek :) Az május 25.


Hétről-hétre fohászkodtam: csak a 7.-ig ne legyen semmi baj, csak a 8.-ig..

Most a 11. érkezik hamarosan :)


Máskor meg elönt a nyugalom: rendben lesz minden, a természet, Fennvaló és .. "Ő"... tudják a dolgukat!


Bízzál kedves, csoda részese vagy :))


Nem sokat tudunk tenni, de ez a bizalom és alázat-hála, ami néha elönt, az is ajándék önmagában.

2011. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Túl fogod élni, majd meglátod! :-D

Egyébként csak a szám nagy, én is ilyen para mami vagyok!

Rettegtem a 12. és a 18. heti uh. előtt, megszállottan vártam az integrált tesz eredményét és most a 4D várom éppen olyan idegesen mint bármelyik másikat...szóval azt hiszem ez a génekben van...és nem múlik el soha...sőt ha megszületik a kicsi folyt. köv...

22 hós anyuka, 22 hetes várandósan :-)

2011. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is kedden megyek.izgulhatunk együtt:)

bár én semmi idegességet nem érzek,nem is értem,bár valahol a lelekem mélyén félek,de szinte alig gondolok rá.

én úgy gondolom a terhességek általában normál menetben zajlanak vagyis az élet rendje hogy babák születnek,ezzel együtt az is hogy természetesen egészségesen.igy gondolom én,hogy baj nem lehet,az történjen mással.elsönél nem féltem mert nem tudtam mitöl kell.most meg eröt ad az elsö,mert mindig minden eredményem tökéletes volt .miért lenne másképp?nyugi mindjárt kedd....én alig várom hogy lássam a picimet,nekem csak az lebeg a szemem elött hogy láthatom.

2011. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Próbálom nem túlparázni a dolgokat. Az első két babával mindent olyan nagyon lazán vettem, de volt egy missed ab-om és azóta minden furcsaságtól megijedek :(

Az első két babámmal nem voltam ilyen, sőt hegyet másztam stb...


Kedves Utolsó!

Izguljunk együtt!

Szorítok Nektek, hogy gyönyörű, integető kisbabát lássatok és minden rendben legyen!

Majd megírod az eredményeket?

:)

2011. máj. 13. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

persze megirom!de kedves vagy köszönöm én is.neked is sok sikert keddre,már nagyon várom,még három nap...talán most kezdek izgulni kicsit,izgatottan várom.

2011. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia multhéten nem volt idöm megirni hogy mi lett velem.az én babám akkor 53mm volt,bdp 1.8,NT 1mm.

neked?

nagyon eleven volt,annyira jó volt látni.várom az integrált teszt eredményét,remélem minden rendben lesz.

mesélj mi volt veled?

2011. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!