Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok? Ti...

27 hetes kismama vagyok? Ti meddig éltetek házas életet? Többi lent!

Figyelt kérdés
A férjemmel a 20-ik hét óta nem voltunk együtt, mert ő félti a babát. A terhességem lefolyása teljesen normális, még csak hányingerem sem volt. A doki sem tiltott el a szextől. szerintetek nem kíván engem? Én sokszor kielégítem őt, és szoktam rá célozni, hogy ő is csinálhatna valamit, de nem reagál rá.Az utóbbi hetekben még csak meg sem nagyon ölel. Teljesen ki vagyok.Január közepére vagyok kiírva. Ha belegondolok, hogy még több mint 4 hónapig így kell élnem. Mit csinálnátok a helyemben? Segítsetek!
2011. okt. 19. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Leírtad: kíván,de félti a babát!

A férfiaknak egészen más az elképzelésük a terhességről, ennek a biológiájáról.

És ők nem élnek annyira együtt vele mint te.


Próbáld meg vele átbeszélni,hoyg ebből szinte semmi tnem érez a baba, rajzold le hoyg hol van a baba és hogy meddig jut el ő azzal a testrészével, stb.


Mást nem tudok kitalálni.

Szinte 100%-ra veszem,hogy nem veled van baja.

2011. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk épp fordítva van.Amióta terhes vagyok,azóta állandóan csak szexelne.Ebből van is probléma néha,mert nem érti meg,hogy fáradt vagyok,vagy épp nem arra koncentrál most a szervezetem.Azt mondja,hogy valami miatt még jobban igényli a közelségemet.Én ugyanúgy szeretem,mint eddig.csak nem esik jó olyan gyakran összebújni...
2011. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De jó neked ! Irigyellek.
2011. okt. 19. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Azzal,ha átölel, kényeztet még nem okoz kárt a babában, gondolom igényelnéd a testi közelséget az a léleknek is jó.

Beszélj vele, hogy ezzel neked árt és így a babának is mert te nem érted miért nem közeledik feléd. Van más lehetőség is mint a behatolás, nálunk nem lehetett behatolás ezért máshogy szeretett, de azt addig míg lehetett.

2011. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Sőt, a szülés után meg megfordult. Sem időm, sem kedvem jó ideig nem volt hozzá. Örültem, hogy aludhattam néhány órát a következő szopiig. Így szerintem nekünk egy év simán is ki is maradt.
2011. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok a 39 hétben.ha az elmúlt 3-4 hónapban kétszer voltam a párommal akkor sokat mondok:(

Az első két hónapban még normálisan együtt voltunk utána kezdett minden elmaradni.Én is elég gyakran segítettem rajta, de miután ő nem hajlott felé már én sem.Oldja meg magának.Sőt viselkedésileg is megváltozott, nem kedveskedik annyira, sokkal másabb lett.Persze hiányzik az odafigyelése de megszoktam a hónapok alatt.Pedig szerintem egy nőnek ilyenkor van a legnagyobb szüksége az odafigyelésre.

2011. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak nagyon :( Egyfelől megérteném, hogy félti a babát, és emiatt nem megy neki a sex... Na de az, hogy te kielégíted őt, ő meg még egy simogatást-ölelést sem tesz feléd... Na szerintem ez már gáz és a helyedben én aztán biztos nem "segítenék rajta", ha ez nem kölcsönösen működik.


Én a 3. babát várom, és mindegyik terhességem alatt elég 'kívánósak' voltunk mind a ketten, az utolsó héten is még :) A szoptatás aztán egy kicsit visszavett nálam, de akkor is volt azért sex, csak mondjuk heti egyszer, nem pedig többször... El se tudom képzelni, hogy van ahol hetekig, hónapokig semmi :o Nyilván a veszélyeztetett terhesség az más, de itt nem erről van szó.

2011. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem semmi furcsaság nincsen a férjed viselkedésében. Nagyon sokan éreznek hasonlóan, férfiak és nők is. Ne orrolj meg rá miatta! Ha itt lesz már a baba, te is változni fogsz. Kitartást!
2011. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Vannak pasik akik nem izgat egy terhes nő, sajnos. De attól mindenképp kedveskedhetne. Nem is érdemel meg.
2011. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy picit megnyugtat, hogy mások is jártak ilyen cipőben. Azóta egyértelműen a tudomásomra hozta, hogy ő soha nem vágyott arra , hogy együtt legyen egy terhes nővel és ez most sem változott nála, amikor a feleségéről van szó. Próbálom feldolgozni, de nehéz. Egyébként nem nagyképűségből, de jól nézek ki most is csak van egy nagy labda előttem, Ennyi az egész, fölszedtem egy pár kilót de ismerősök szerint jól áll. Csak neki nem jön be .
2011. okt. 21. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!