Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességnél ti...

Méhen kívüli terhességnél ti hogy döntenétek? Lehet ezt?

Figyelt kérdés
Azért írom ebbe a kategóriába,mert a családalapításhoz tartozik. Még nem aktuális a téma nálam,mert még nem próbálkoztunk babaprojekttel,de egy barátnőm esete miatt én is elgondolkoztam,hogy mi lenne egyszer,ha. Tehát ma az az orvosi gyakorlat,hogy méhen kívüli terhesség esetében mindenképpen elveszik a babát. Az természetesen oké,hogy ez egy akut,életet veszélyeztető állapot,tehát sürgősen lépni kell. De nincs annak a gyereknek semmi baja azonkívül,hogy rossz helyen van,pl. petevezetékben. Elgondolkoztam,hogy egyszerűen csak át kellene ültetni a méhbe,de attól nem kellene megölni. Oké,biztos macerásabb műtét lenne,de mégiscsak egy emberéletről van szó. Végeznek ilyen műtétet valahol? S ha végeznének,és ne adj'Isten,ilyen helyzetbe kerülnétek,akkor mit választanátok? Átültettetnétek a kicsit,vagy hagynátok elvenni a mai gyakorlat szerint? Barátnőm nagyon kiborult,miután elvették neki. És én is a méhbe való beültetést választanám. Annyira remélem,hogy valahol mégis lehet ilyet.
2012. aug. 10. 11:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Persze az orvosok hobbiból veszik el a méhen kívüli magzatot, mert úgy nekik könyebb:)


áááá... nyugtasd ezzela barátnődet biztosan jobb lesz...

bocsi de ez nagyon angy butaság, egyébként azzal nyugtasd szerintem, hogy lehet gyermeke még és lesz is csak egy kicsit később akar megérkezni. Édesanyámnak is előttünk volt méhen kívülije és utána megszülettünk mi.-szóval ettől még lehet gyermeke...

2012. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!