Ti h döntenétek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk,és most egy hónapig nem találkozunk. Külföldön van a barátom erasmussal, és drága a jegy, nem tudom csak úgy meglátogatni. jön haza 3hét múlva.de most találtam egy akciós jegyet,amivel 50euróból meglátogathatnám de csak másfél napra,mert nekem is suli van. Nagyon hiányzik,de nem állunk túl jól anyagilag. Gondoltam h túlórázom kicsit,h összegyűljön a pénz. De azt beszéltük h talán el kéne tennem az összeget,két hetet meg kibírni. Ti h döntenétek? Megérné nektek másfél napig ennyi?
2012. ápr. 27. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, másfél napért szerintem nem utaznék ki, az az idő úgyis elmegy az utazással kb., és - mint írtad is - az a pénz jól jön más dolgokra.

Ennyi időt szerintem ki lehet bírni azért.

2012. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mennék.
2012. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet ezt bírni, nekem és az exemnek is sikerült. Nem ezért lett ex. :)
2012. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túl rövid az idő ennyi pénzért is. Szerintem várd meg, és itthon menjetek el valahová ebből a pénzből, ahol kettesben lehettek.
2012. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet ezt bírni szerintem bírd ki, mert utazással ez a kis idő úgy is elmenne meg ha én kimennék valahová akkor nem másfél napra mennék még ha a párom van kint akkor sem.
2012. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy beleéltem magam.:(tudom,h ésszerűtlen de mégis. Azt hiszem akkor megpróbálom valahogy elvonni a figyelemem róla
2012. ápr. 27. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Bírd ki ezt a 3hetet!Tedd mindenképp félre azt az 50eurót,hidd el jól fog jönni az a pénz később,akár utazásra, akár valamilyen hirtelen kiadásra a jövőben!
2012. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maradnék. Pár hét az semmi.
2012. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!