Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzen lévő kismamák,...

Táppénzen lévő kismamák, megsértődnétek emiatt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 22 hetes terhes. Amióta táppénzen van, nem hívjuk meg az olyan közös programokra mint pl: bowling, mozi, biliárd. Nem azért, mert már nem fontos nekünk, csak gondolom ezek a tevékenységek sem tennének jót a babának.

Ha csak beülünk valahová egy koktélra vagy pizzázni, akkor természetesen hívjuk.


Jogosan haragszik?


2012. aug. 9. 12:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne. Hívjátok el, döntse el Ő, hogy akar-e menni vagy sem, ne döntsetek helyette.
2012. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
8%

Sziasztok!

Le lehet pontozni, de ha jól értem, a terhesség elején hívták Őt a programokra, de Ő mondta vissza a terhességre hivatkozva. Most pedig - terhesség, ráadásul görcsöléssel és vérzéssel táppénzre kiírva - a baráti társaság nem meri/akarja hívni.

Tartsatok butának, de én is úgy reagálnék, mint a kérdező. (A Neki és a babának megfelelő programokra hívják a kismama barátnőt is!!!)

2012. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Utolsó! Már bocsi, de azt, hogy először még hívták, csak a végén említette meg a kérdező,(bár szerintem ez már csak mentegetőzés volt, különben már ezzel kezdte volna), 3 oldalon keresztül csak a kifogások és a mellébeszélés ment.
2012. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!