Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok és a...

16 hetes terhes vagyok és a dokim engedte a strandolást hüvelygél mellett. Merjek, vagy ne merjek?

Figyelt kérdés
Indulunk is egyébként Sárvárra de a túl meleg vízbe nem szándékozom bemenni.Mégis bennem van a félsz hüvelygél mellett is.Még nem tudom hogy kell használni,tudja valaki?Esetleg van itt olyan aki így strandolt és baj lett vagy nem lett baj? Írjatok köszi!
2012. aug. 2. 18:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
"menj vízbe a te dolgod" -ez nem tetszett..elsősorban tapasztalatok érdekenének.esetleg tapasztaltál valami rosszat?
2012. aug. 2. 19:20
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia! 19 hetes vagyok. Teljesen zart a mehszajam, jol vagyunk mind a ketten a babaval. Voltunk mar Balatonon ketszer, furodtem is :)) nagyon jol esett. Uszodaba is szoktam menni, uszni. Nagyon jol esik az is:)

Nem tudom mit kell ennyire felfujni?! A terhesseg nem betegseg, ovatosan es mertekkel lehet furdeni :) aki meg elkap valamit, az sem halalos betegseget, hanem maximum huvelygombat, amit kikezel 3 nap alatt, es a zart mehszaj miatt nem veszelyezteti a babat! Es aki ilyenre hajlamos, az akkor tenyleg kerulje a furdozest.

De kedves kerdezo!:) csak nyugodtan! A dokim az orszag legjobbjai koze tartozik, klinika nogyogyasz igazgatoja, szoval nem fecseg hulyesegeket, akinek egeszseges a terhessege, az furodhet neha-neha nyaron. Nem kell meg a szeltol is felni!

Es persze, hogy a baba a legfontosabb, de a viz em jut fel hozza, es ha nekunk kismamaknak jo, akkor nekik is:)

Kedves kerdezo! Furodj tenyleg nyugodtan! Csak utana egybol zuhany, vegyel intim tusfurdot, es azzal mosakodj meg, vegyel tiszta ruhat:)

Boldog babavarast!:)

2012. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó nagyon szépen köszönöm :) azt hiszem többen fürdenek mint nem fürdenek.én se vagyok az a felfújós fajta de nem mondom h nem aggódom.akkor használom ezt a hüvelygélt előtte is meg utána is.remélem is h nem jut fel a babához.csak az volt bennem h a víz minden kis résen képes befolyni.úszni akaroook :) igazából már arra vágyom de nagyon.úgy érzem el vagyok macskásodva.fáj a hátam meg a derekam.köszönöm :)
2012. aug. 2. 19:52
 14/17 anonim ***** válasza:

Ugyan miért ne mehetnél? Nem lesz semmi bajotok!

A terhesség nem betegség, hanem állapot. A hüvelygél pedig azért van, hogy megóvjon a fertőzéstől. Érezd jól magad!

2012. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

igen tapasztaltam rosszat..

most nem akartam ideírni de én is mentem pancsizni fürdőbe

még pár éve és pár nap múlva elvetéltem..14 hetesen..én is azt mondtam hogy nem lehet baj..

kiderült hogy a víz okozta..


de ti biztos jobban tudjátok én csak segíteni akartam

itt mindenki annyira okos !


a lábamat sem merítem a vízbe míg terhes vagyok.


na ennyit pontozzatok le a sárga földig nem érdekel.


minden jót.

2012. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Kedves utolso! Nagyon sajnalom ami Veled tortent, sajnos vannak ilyen esetek is :(

De mi csak az arlagos furdozesrol beszeltunk, hogy szabad. Sajnos van olyan, hogy valakinek az egeszseges babaja meghal a 39. heten, meg a tobbi szornyuseg:(((( de azert a tobbsegnek semmi baja nem lesz ha uszik, vagy furdik.

Sajnalom megegyegyszer, es segiteni akartal csak, igen.

Vigyazz nagyon a babadra!!!!

12-es valaszolo voltam, a 19 hetes kismama

2012. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem a dokim azt mondta természetes vízbe mehetek, a strandokat nem engedte. igaz nekem kúpot írt ki és azt kell betennem egy fél órával úszás előtt
2012. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!