Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok és a...

16 hetes terhes vagyok és a dokim engedte a strandolást hüvelygél mellett. Merjek, vagy ne merjek?

Figyelt kérdés
Indulunk is egyébként Sárvárra de a túl meleg vízbe nem szándékozom bemenni.Mégis bennem van a félsz hüvelygél mellett is.Még nem tudom hogy kell használni,tudja valaki?Esetleg van itt olyan aki így strandolt és baj lett vagy nem lett baj? Írjatok köszi!
2012. aug. 2. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

micsoda?

jó hülye volt a doki már bocs..

egyáltalán nem ajánlott a fürdés terhesség alatt se meleg vízbe se hideg vízbe,mert nagy a fertőzésveszély,

azt mondják a Balaton vize elég jó, de én nem mennék be.

a baba a legfontosabb nem?...


de úgyis lesznek ellenérvek..


csak arra is kéne gondolni aki azt írja menj bele a vízbe nyugodtan hogy minden szervezet máshogy reagál a dolgokra.

valakinek meg sem kottyan a víz, valaki meg kap egy jó fertőzést, valaki meg elvetél mert ugye volt már ilyen is..


26 hetes kismama.

2012. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
akkor miért ajánlják az úszást a kismamáknak? akkor ne hallgassak a dokimra? de ha bekenem magam hüvelygéllel az csak használ nem? arra gondoltam a hideg vizes medencébe bele lehet menni vagy úgy oda se?
2012. aug. 2. 18:53
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha teljesen zárt a méhszájad akkor lehet, csak mértékkel. Én 26 hetesen voltam a Balcsin, canestent használtam a fertőzés elkerülésére. A dokim is engedte, hogy kicsit bemenjek. Nem lett semmi baj
2012. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
18,54-es vagyok. Legyen váltóm fürdőruhád és, ha kijössz a vízből rögtön cseréld. Én így voltam.
2012. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én nem tartom hülyének a dokimat.nagyon szeretem,maszek doki és az egyik legjobb.megnézett zárt méhszáj és biztonság kedvéért ajánlotta nekem ezt a hüvelygélt is.csak még nem vettem meg nem tudom hogyan kell használni.
2012. aug. 2. 18:57
 6/17 A kérdező kommentje:
tehát akkor amelyik doki megengedi az felelőtlen?
2012. aug. 2. 19:00
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha veszel egy Canesten kombit, akkor a krémmel be tudod magad kenni fürdés előtt és után, ha meg vége a nyaralásnak, akkor használd el a kúpot. Nem ártalmas4
2012. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én múlthéten voltam sóstón az élményfürdőben, elkerültem a meleg vizeket, és úsztam egy csomót. Utána pedig nagyon jól éreztem magam a mozgás miatt. Semmi bajom nem lett. Szerintem menj nyugodtan... :)

26 hetes km

2012. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

nah ezt mondtam ez megint olyan kérdés amire fifti-fifti a válasz.

menj vízbe a te dolgod !

nekem a védőnőm nem ajánlotta se az orvosom pedig én is jól vagyok, csak szimplán a fertőzés miatt kerülendő.

az orvosok se istenek..


mindegy jó pancsizást ennyi !

2012. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jólvan akkor megyünk pancsizni :) csak 1 nap lenne.akkor canestent vegyek? ne amit a dokim mondott? lactofeel?
2012. aug. 2. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!