Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is nehezen tud dönteni a...

Más is nehezen tud dönteni a baba nevét illetően?

Figyelt kérdés
Nekünk kislányunk lesz, eddig az Alíz név tetszett a legjobban és a páromnak is, de az ismerősök elvették a kedvemet mondván, hogy olyan sok kutyát neveznek el így...(mekkora hülyeség) Tetszik még a Vivien, Fruzsina, Lilla,Noémi, de a párom eddig csak az Alízra bólintott rá, de ezt meg ugye leszavazták..olyan tanácstalan vagyok.
2012. aug. 2. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törődj mások véleményével, azt a nevet válasszátok, ami mindkettőtöknek tetszik. Mi már a fogantatás előtt elterveztük, hogy ha kislányunk lesz Emília lesz, viszont nálunk a fiú név kiválasztása adta fel a leckét :)
2012. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi harmadik babánk Alíz lett volna de fiú lett végül. Ez milyen hülyeség már hogy kutyanév...ugyan miért lenne az...Adjátok amiben MINDKETTEN egyetértetek, a ti babátok lesz!! És tanács: ne mondogassátok senkinek, majd csak ha megszületik. Minket is első babánál őrületbe kergettek a "jótanácsok" beszólások jaj ezt ne jaj azt ne, második harmadik babánál tanultunk az esetből, utolsó pillanatig azt mondtuk, nem tudjuk még mi lesz. Aztán mikor megszületett már úgyse tudtak mit beszólni.
2012. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mi ugyanebben a cipőben járunk. Nekünk kisfiúnk lesz. Mi a Krisztián név mellett döntöttünk (volna)... de majdnem mindenki leszólja... hol ott a mi babánk lesz szerintem nekünk kell elsősorban tetszenie nem másnak!!

MI akkor is emelett a név mellett döntöttünk akinek tetszik tetszik akinek nem annak nem!!Olyan név úgy sincs ami mindenkinek megfelelne. Nekünk tetszik és pont!! Szerintem ha nektek is az a favorit akkor ne engedjetek belőle...

2012. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Engem is az őrületbe kergetnek vele, még mikor a nemét sem tudtuk, akkor is azt kérdezgették, hogy mi lesz a neve...köszi a tanácsokat, lehet, hogy mégis az Alíznál maradok.
2012. aug. 2. 12:01
 5/18 anonim ***** válasza:
38. hetet töltöttem be ma és gőzöm sincs, mi lesz majd a lányom neve. Felmerült már több név is, de egyik sem győzött meg igazán. Az első kislányomnál nem volt kérdéses, ott már nagyon hamar eldőlt a név, de most egyszerűen semmi sem tetszik. :(
2012. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én sem értem azokat akik itt kérdezgetik hogy tetszik ez a név nektek vagy sem. És ha másnak nem, akkor nem lesz az? Kinek mi köze hozzá. Nézegesd az utóneveket, lehet hogy még más is megtetszik mindkettőtöknek.
2012. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem meg ha az Aliz tetszik, adjátok azt! Nem kell mással foglalkozni. Nem az ő gyerekük. Amúgy én egy Aliz nevű kutyát sem ismerek.
2012. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekünk van kutyánk, és egy nagy panel-dzsungelben lakunk, ahol rengeteg emberi névre keresztelt kutyussal találkoztunk már. (Dóri, Fruzsi, Kati, Böbe, Krisz, Miki, Matyi, Sanyi, Betti, Zsuzsi, Lili stb. Alizzal nem...) Nekem momentán a pont az nem tetszik, hogy kutyáknak adnak ember neveket. Ettől még sokan elnevezik a kutyájukkal keresztnevekkel. Szerintem az Aliz (két nagyon jó barátnőmet is így hívják) nagyon szép lány név, ha mindkettőtöknek tetszik, emiatt ne keressetek másikat!
2012. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi megbeszéltük, hogy ha fiú apa nevét, ha lány az én nevemet kapja. Szerencsére mindkettőnknek tetszik mindkettőnk neve.

Amúgy szerintem szép név az Alíz, és ha nektek ez tetszik akkor adjátok ezt a nevet a kicsinek, és ne foglalkozzatok mások véleményével. Mellékesen hozzáteszem, egy ismerősöm sincs, akinek ilyen nevű kutyája lenne, nálunk inkább a Lizi, Liza a menő kutyanév :)

Az általad felsorolt nevek is mind szépek, amikkel kiegészíteném még: Dóra, Adrienn, Barbara, Viktória (az utóbbiakkal csak az a baj, hogy Barbizzák, vagy Vikizik, és úgy már nem tetszik).

Üdv, 35+5 hkm

2012. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekünk az ismerősök a Melinda nevet szavazták le mert szerintük túl cigányos név. párommal viszont ebben a névben tudtunk megegyezni
2012. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!