Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes UH után volt még...

18 hetes UH után volt még valaki akinek nem tudtak pontosat mondani a baba nemét illetően?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon és a babámnak még nem szálltak le a heréi,de még nem is biztos,hogy lány. Azt mondta az orvos,hogy még kifejlődhet a fütyije. Na a lényeg: Nektek változott a terhesség alatt a baba nemiszerve? Fiamnál ennyi idős uh-on már volt here. Reménykedhetek a hugiban?
2011. febr. 3. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk sem mondták még akkor 100%-ra.de a következőn már igen.A 18-ik hetin is inkább fiúnak tippelték,de akkor még nem látták rendesen,de utána tökéletesen látszott,hogy fiú.
2011. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amikor a lányunkat vártuk nem tellt 4D-re igy a körzeti uh-n nem látták és nem tudtuk hogy kislány.


a 32. héten máshoz mentem uh-ra - megváltozott a rendszer- ott mondták hogy lányka de addigra már mindent megvettünk.


Szóval nem a neme változott csak nem törödtek a lelki világunkal nem mondtak semmit csak latinul láttam az adatokat a papiron. Nem tudok rá most se mit mondani ez van.

2011. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én anno úgy születtem, hogy nem tudták megmondani, fiú leszek-e vagy lány :D Kissé szégyenlős voltam már akkor is, és nem mutogattam magam :D
2011. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk sem tudták sajna megmondani... :(
2011. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi csak a a 4D-n tudtuk meg 26hetesen,előtte nem mert mindig takarta magát!
2011. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szucs oliver ***** válasza:
Mi is csak 25 hetesen tudtuk meg a nemét 4d-n, mert nem mondták biztosra,hogy kislány
2011. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jó orvos jó géppel 18 hetes uh nem mond ilyet hogy kinőhet a fütyije max azt nem látja !22 hetesen biztosra lányt mondott sima uh az is lett!
2011. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7.hónapig 90%-ra mondták, hogy kislány. Aztán kiderült, hogy mégsem :-)
2011. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi rákészültünk a kisfiúra.

A 38. héten lebetegedtem, akkor csináltak uh.t a biztonság kedvéért.

A doki szépen megjegyzi: Minden rendben ezzel a kislánnyal. Mi is a neve? A férjem rávágja:Ádám!

Évánk van....

2011. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám,hogy amatőrnél voltam,egyik legjobban keresett orvos a városunkban. Azt mondta,hogy ,,egyelőre kislányos a feneke", de még kinőhetnek a dolgok. Kíváncsi voltam van-e akinek csak később lett hím nemiszerve a babájának.
2011. febr. 3. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!