Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Vajda Györgynél (Zalaegers...

Dr. Vajda Györgynél (Zalaegerszeg) szült valaki, vagy járt hozzá terhesség alatt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 15:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nekem dr. Vajda Györggyel kapcsolatban nagyon rossz tapasztalatom van. 8 hetes terhesen voltam nála (a zalaszentgróti rendelésén), mikor megkérdezte, hogy szedek-e terhesvitamint. Erre azt válaszoltam, hogy szedek vitamint, de nem kifejezetten terhesvitamint. Erre olyan szinten kiakadt, hogy a vizsgálat alatt is osztott, amit én nagyon megalázónak éreztem. A magzatommal kapcsolatban nekem semmit nem mondott, az asszisztensnek mondta, hogy 20 mm. A leletemet (ami hiányosan lett kitöltve!) belenyomta a kezembe és szólt az asszisztensnek, hogy hívja a következőt. Én erre annyit kérdeztem, hogy de mikor kell jönnöm legközelebb. Azt válaszolta, hogy kitől várok én segítséget az orvosoktól, vagy az algakutatóktól?

(Mivel bevallottam neki, hogy Spirulina alga kapszulát szedek. Egyébként azért ezt szedem, mert sokáig nem sikerült teherbe esnem,és mikor ezt elkezdtem szedni, a következő ciklusban már meg is fogant a baba, és így nem is szeretném abba hagyni.)

Egyébként ez az első terhességem, fogalmam sincs, hogy ilyenkor pontosan mikor, milyen vizsgálatokra kell menni, mikor kell menni védőnőhöz, stb. és akkor egy orvostól ilyen választ kapok. Alig bírtam visszatartani a könnyeimet, amikor kimentem az ajtón, amit persze az asszisztens már előre kinyitott, hogy minél hamarabb kimenjek rajta.

2013. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!