Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet terhesség?

Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Utoljára május elején voltam fiúval. Ezt követően kétszer megjött, most viszont már két hete késik. Eddig nyugodt voltam, most kezdtem el parázni, mert hallottam, hogy vannak nők akik terhesség alatt is "menstruálnak". Alapvetően semmi jelet nem vettem észre, bár ma kétszer enyhe hányingerem lett és néha megy a hasam. (Bocsi, ha hülyeségekkel vonok párhuzamot, de semmi tapasztalatom nincs terhesség terén) Középidőben pár napig barnás folyásom volt és úgy fájt a hasam, mint amikor meg szokott jönni, de azóta nem történt semmi. Néha hasogat a derekam, ebből gondoltam hogy esetleg valami gyulladás is lehetne a háttérben. (ezzel kapcsolatban megyek majd orvoshoz, meg egyébként is, ha nem jön meg) Elég stresszes időszakon vagyok túl... Tavaly is volt rá alkalom, hogy késett két hetet és nem volt baj, de most is rettegek...
2012. júl. 28. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell rettegned, a leírtak alapján szerintem nem vagy terhes. Mikor mész orvoshoz?

Egy tesztet addig is csinálhatsz, az megfog nyugtatni!

2012. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amint időpontot kapok. A tesztre gondoltam én is, csak titokban szeretném csinálni, és most ez nem lenne alkalmas időpont.

Remélem igazad lesz. Köszi a választ!

2012. júl. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!