Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezd el a baba...

Hány hetesen kezd el a baba csuklani? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Hétfőn leszek 24hetes és nemtudom hogy ereztem e már vagy hogy milyen érzés

2012. júl. 28. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan fogod érezni már :) Ütemes "pukkanások" a hasadban. Nem lehet nem észrevenni. Nekem mikor már nagyobb volt a pocim, az egész hasam ütemesen mozgott :)
2012. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én olyan 28-30 hetesen kezdtem el érezni, és tényleg ütemesen rángatózott a pocim. Mintha te csuklanál, csak a hasadban. :)
2012. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pont 24 hetesen éreztem először. Ütemes kis rángások, kicsit hosszabb ideig tart(pár perc). Üdv, 38hkm.
2012. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabszem ***** válasza:
Kb .nekem is akkor kezdődött és naponta többször is csuklott. SZületése után is megtartotta ezt a szokását. Most 6 hónapos és még most is sokszor csuklik
2012. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy 25 hetesen még nem érezhetem a csuklását, akkor még nem fejlett annyira a tüdeje, és a szervei, hogy ezt a ritmikus mozgást produkálni tudja. Pedig én azt hittem az volt, majd mikor 29 hetesen az igazi csuklást tapasztaltam, rájöttem, hogy amit korábban éreztem az ténylen nem az volt.

35 hkm

2012. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
erezni nem tudom hogy erzem e, illetve nem vagyok biztoshogy az (26 hetes vagyok) viszont nekem a doki mar 18. hetes ultrahangon mutatta hogy epp csuklik a baba.
2012. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!