Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Vajda Györgynél (Zalaegers...

Dr. Vajda Györgynél (Zalaegerszeg) szült valaki, vagy járt hozzá terhesség alatt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem szültem nála és nem is jártam hozzá, viszont feküdtem bent hat hetet és mindenki rettegett tőle. Oké, hogy ő a főorvos, velem kedves is volt, szerencsére nem vizsgált meg egyszer sem, de akiknek volt hozzá szerencséjük, nem igazán örültek, azt mondták, hogy durván vizsgál. Plusz még a kórháziak mondták, hogy nagyon szeret műteni, de mivel olyan sokszor azért nem csinálja, akadnak gondok. Viszont a kolléganőm hozzá jár, ő nagyon dicséri. De hát kinek a pap, kinek a papné.
2012. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem még olvasod!

Én még szegeden szültem nála,mikor még itt dolgozott.Ő volt az orvosom is.Én sem szerettem,mert sok pénzt kért.Állandóan a magánrendelésére hívott,akkor is mikor nem kellett menni,de viszont neki köszönhetem,hogy nem vetéltem el,nem lett koraszülött a fiam.Császáros voltam,mikor hirtelen beindult a szülés 20 perc alatt összeszedte a csapatott és már bent is voltam a műtőben.szakmailag szerintem jó,viszont mindig órákat kellett rá várni és ez már idegesítő volt.

2012. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én egyszer voltam nála, nekem nagyon szimpatikus volt, bár tényleg drága. Babavállalás előtt vagyunk, ezért érdeklődőm.
2012. júl. 30. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mennyit kér, ha megkérdezhetem?
2012. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tavaly fizettem nála 8000Ft - ot egy vizsgálatért, rákszűrés nélkül. Bár azóta rájöttem, hogy ez nem is olyan sok. Egyik ismerősöm máshol 16.000Ft-ot fizetett rákszűréssel.
2012. júl. 31. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszi. Nem akarok hozzá menni, csak érdekelt az ár. Akkor az én dokim még nem is drága, terhesgondozásért havi 5.000,- forintot fizettem.
2012. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem kihez jársz?
2012. aug. 1. 09:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Dr.Vörös Zétához járok, már a második gyerkőcöt szültem nála. Én meg voltam vele elégedve, rendes, lelkiismeretes doki. Mint mondtam, feküdtem bent, volt alkalmam megismerni az egész társaságot és nem választottam rosszul. Engem meg az érdekelne, hogy ki a 16.000,- forintos doki, mert ilyen horribilis összegről ebben a városban még nem hallottam.
2012. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pap Ervin, Keszthely.
2012. aug. 2. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, igen, róla hallottam már, több szobatársam is keszthelyi volt.
2012. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!