Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem értem, megváltoztam? Vagy...

Nem értem, megváltoztam? Vagy felélednek a sosem volt anyai ösztöneim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő: én aztán sosem akartam gyereket, nem tartom cukinak őket, és abszolút nem varázsolnak mosolyt az arcomra. A szülés-szoptatás kombó pedig mindig olyan érzéssel töltöttek el, h akkor már inkább bevállaltam volna egy bázisugrást ernyő nélkül.


Erre már egy éve van "új" párom, és olyan érzések kerítenek hatalmába, amik korábban sosem. Pl. elkezdtem gondolkodni rajta, h milyen jó apa lenne. Meg bár még mindig irtózom a szüléstől, terhességtől, de pl a szoptatás ténye már nem tölt el undorral. A gyerekek ugyan még mindig hidegen hagynak, de ha arra gondolok, h az Ő gyereke, a MI gyerekünk, az kellemes érzéssel tölt el.


Ez akkor most szaporodási ösztön? Bár ez így csúnyán hangzik, de nem tudok másra gondolni.



2012. júl. 27. 12:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát ami a páromat illeti ő inkább úgy van vele, hogy természetes, hogy lesz gyereke, nem is kérdés, hiszen ez egyértelmű :) Csak a kérdés, hogy mikor. Mjuk ő 27, pasiknál az még ráérős kor szerencsére. Még hagyok pár évet az ösztöneimnek, h ébredezzenek :D
2012. júl. 30. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!