Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babások! Nem ijedtetek...

Első babások! Nem ijedtetek meg, amikor először éreztétek a babátokat?

Figyelt kérdés

Nekem majdnem megállt a szivem ijedtemben! :) Ebéd után voltunk és róla beszélgettem a párommal, mire egy jó nagy pöckölést éreztem az alhasamban. Megálltam a mondat közepén, elsápadtam, kitágultak a szemeim és remegő szájjal közöltem a férjemmel, hogy megmozdult. Erre ő azonnal odatette a kezét, de persze csak egyetlen pöccintés volt még egy hétig az összes jel.

Azóta ha nagyokat rúg és pont ott van a kezem, én még mindig megijedek, hogy úristen ez Ő!!! Persze ez az ijedtség pozitív ijedtség, inkább ilyen ledöbbenés, hogy tényleg ott van, él és virul és nem csak mese.

TI hogy álltok ezzel? Milyen volt az első, amit éreztetek?


22 h km



#babamocorgás
2012. júl. 23. 18:52
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

38 hetes kismamának: te már a végén jársz, a babád is igen nagy, nem csoda, ha úgy megnyomja azt az eret, hogy kiver a víz. Helyezkedj úgy, ahogy csak kényelmes, az a legfontosabb, hogy mindketten jól legyetek!

Könnyű szülést kívánok neked!


Utolsók: most nekem se mozog, pedig máskor lerúgja a vesémet is. Lehet, hogy ez a hülye időjárás az oka és ilyenkor nyomottabb... Mindenesetre nagyon ránk tudnak ijeszteni!

2012. júl. 26. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!