Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lesz, ha nagy súllyal...

Gond lesz, ha nagy súllyal kezdtem a terhességet?

Figyelt kérdés
Én nagy súllyal kezdtem, és nagyon aggódom, nem lesz-e gond!
2008. máj. 6. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagy súlyfelesleg, mindig nagy rizikófaktort jelent, akár terhes valaki akár nem. Az orvosod valószínűleg diétáztatni fog a terhességed alatt. HIdd el te is jobban fogod majd maagad érezni, babáról nem is beszélve.Szép várandósságot:)
2008. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én a második terheségemet keztem 87kg-al.És most 35 hetessen 93kg vagyok.Nem vagyok csak 165cm magas.Nincs semmi gondom tőle.
2008. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 157cm vagyok 65 kg-mal indultam. 7. hétnél járok,de már most érzem hogy kevesebbet kell ennem ahhoz hogy jól érezzem magam (a puffadások miatt).
2008. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

70 kg-val kezdtem, most a 28. héten 83 kg vagyok és kialakult nálam a terhességi cukorbetegség is, már naponta 4X szúrom magam inzulinnal. Tehát nagyon vigyázz!!Többször egyél kevesebbet, és kerüld a szénhidrátokat.


boldog babavárást!

2008. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az az író, aki elsőként írt, az valószínű teljesen vékony típus, ezért írt neked ilyet. Én is molett lány vagyok 68 kg voltam amikor teherbe estem és most 22. hétben még mindig csak 70kg vagyok. A babám teljesen egészséges és én is. a lábaim, karjaim vékonyabbak lettek és a pocim nőtt. Az orvosom mondta, hogy általában az a tapasztalat, hogy a molett nők kevesebbet szednek fel terhesség alatt, mint a vékonyak, mivel a szervezetükből alapból is tud elvonni tápanyagokat a baba és így nem annyira indukál a testünk táplálékfelvételt! Szóval nyugi, én egyáltalán nem eszem többet mint eddig de bármit megehetek mégis lassan hízom és még 5kg-t tuti fel fogok venni vagy akár többet is de még akkor sem vészes. Jó babavárást!
2008. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SZia! Én 105 kg-val kezdtem a terhességet. Semmi gondom nincs. Az étkezésre figyelj oda,de még igy is lehet fogsz pár kilót hízni. De akkor sem kell aggódni.


30 hetes kismama

2008. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!