Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az hogy aki kisebb...

Igaz az hogy aki kisebb súllyal kezdi a terhességet, többet szed fel, mint aki eleve többlettel?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
155cm magas vagyok és az első terhességet 48kg-mal kezdtem a versenysúlyom 55kg. 30kg-ot híztam. Most 55kg-mal kezdtem 9 hetes vagyok és nem híztam még..:)
2009. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én 81-el kezdtem, és 76-tal szültem :)

de hát én kivétel vagyok, egyépként nem törvényszerű, de van benne némi igazság.

Talán azért, mert a túlsúlyos nők amúgy is sokat esznek, és nincs szüksége a szervezetnek, hogy többet egyenek. A vékonyak szervezete pedig megköveteli a többlettáplálékot, ezért vannak a "zabálós" korszakok.Szerintem. Persze lehet hogy tévedek.

2009. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 167 cm vagyok és 55 kg-al kezdtem, most az utolsó hétben vagyok és 62 kg.
2009. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság. Abszolút egyéntől függ!!!!
2009. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a normal sulyom 55-57kg szokott lenni, most vagyok 17 hetes pocakos, es 2 hete mertuk (Karacsonykor!!), akkor mar csak 54kg voltam, ha igy folytatom lefogyok es lesz 1 hatalmas pocim, hihi. Egyebkent eszek rendesen, de esszel es nem tomom az edesseget, zsiros kajat magamba. Mindket noverem, mindket gyerekukkel 12 kg-t hiztak, es azt mondjak az orvosok is hogy az a normalis, szerintem teljesen egyenfuggo ez a kerdes. Azert nem szeretnek 30kg-t hizni...az durva lenne.

Mindenkinek boldog babavarast.

2009. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 15hetesen +4kgnál járok.

Ebben benne van a vizesedés... és a kiadós karácsonyi zabálás:) igazából a szokásos ingadozást járnám, csak most nem fogok edzeni, hogy lemenjen mind... amúgy 180/63 voltam a terhességem előtt

Hogy mi lesz a vége...

2009. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 10kg-nál vagyok és hát tartom de eszek rendesen der csak mértékkel én anya alkatát örölöltem ezért van az hogy csak 10kg-nál járok.

34 hetes pocis

Boldog Baba várást!

2009. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a hasznos tapasztalatokat!
2009. jan. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!