Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagy súllyal kezdi a...

Aki nagy súllyal kezdi a terhességét az tényleg kevesebbet hízik? Vagy ez egyén függő?

Figyelt kérdés
Nekem a dokim ezt mondta,hogy a baba ilyenkor a mama tartalékait használja. Én 89 kg-mal kezdtem most 92 kg vagyok. 28 hetes kismama.
2009. nov. 26. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyén-függő! Pedig ebben bíztam én is, de nálam nem jött be. Ez már a második terhességem, amit túlsúllyal kezdtem, és a végére meglesz most is a kb. 30 kg.........
2009. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő. Én is 89-el kezdtem, mint te, de én már 95 vagyok és 25 hetes. Remélem nem lesz túl sok a végére. Majd odafigyelek. Persze biztosan az is közrejátszik, hogy egyáltalán nem hánytam az elején sem.
2009. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia,én is túlsullyal kezdtem 94,5 kg-alnem figyeltem mit eszek csak amit kivánt a szervezetem 7,5 kg szedtem fel ami közvetlen a szülésem utáni napokban le is ment.plussz miota megvan a babám még lement 3 kg.Igaz én sok gyümölcsöt ettem mert ezt kivántam.könnyü szülést és boldog babázást kivánok neked 6hetes baba anyukája
2009. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valóban egyénfüggő. Én 65kg-mal kezdtem (túlsúly nélkül), most (31 hetesen) vagyok 69kg. A baba méretei tökéletesek, korának megfelelnek. :)
2009. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én világ életemben túlsúlyos voltam,de ez sosem látszott rajtam. Általában sosem akarják elhinni ha megmondom mennyi a súlyom. Nem diétázom,eszem mindent a terhességem elején fogytam. Nem vagyok kívánós sem. Nagyon könnyen élem meg a terhességemet,nem hánytam semmi rosszullét nem vizesedem. Ezek szerint szerencsém van,a párom szerint jók a gének. Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 26. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
én majdnem 100 kg voltam,és a 34.hétig 8 kg-t híztam,amikoris toxémiás lettem és 3 hét alatt feljött még 18 kg.de a szülés után 1 hónappal mind a 26 lement,pedig nem fogyóztam és a mai napig szoptatok(6 hónapos baba anyukája)
2009. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sziasztok! én kb. 80 kg voltam, amikor terhes lettem, most 93,5 kg vagyok és 34 hetes km. és remélem, hogy most már nem fogok sokat hizni, mert a túlsúly miatt fáj mindenem. kellemes baba várást mindenkinek!
2009. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 78kg-mal kezdtem, és 91kg-mal mentem szülni. De ez egyénfüggő is.
2009. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyen fuggo. En tulsullyal kezdtem a terhesseget es mai napig olyan 10-11 kg jott ram, de en ezt is soknak erzem, hisz ez hozzajon a meglevo tulsulyhoz es ezzel kell kozlekednem nap mint nap. Remelem a hatralevo idoben mar sok nem jon ram!

34+1 hetes km.

2009. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!