Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van most itt kismama, akit...

Van most itt kismama, akit pocaklakója nem hagy aludni?

Figyelt kérdés
Mert én már nagyon álmos vagyok, de annyira mozog,hogy szinte fáj és nem bírok tőle elaludni.. Nézem a tévét is és már lecsukódik a szemem:-( Már-már szörnyű.... 36hkm.

2012. júl. 14. 23:18
 1/6 mizuzizu92 ***** válasza:

igen már régóta csinálja ezt velem a pici fiam !

Borzasztó rossz apa szokta nyugtatgatni , míg el nem alszok de éjjel újra kezdi.

35hkm

2012. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leragad a szemem, de sehogy nem jó. Vagy nyomom, vagy kirúgja a fél oldalam. :)

Végre aludhatnék, jó az idő... :D

ÜDv, 39 hkm

2012. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mizuzizu92 ***** válasza:
Már nem férnek a bőrünkbe :)
2012. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam aztán ilyen nincs. Második napja alig hallat magáról.

Bár aludni én sem tudtam és nem is tudom, miért.

37hkm

2012. júl. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még csak 27 hetes vagyok, de hajnal 4, 5 óra között rendszeresen felébreszt. Nagyon aktív kislegény.
2012. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg csak 21 hetes vagyok, de a pöttöm éjféltől egészen 2-3 ig is ficánkol. Tegnap csak úgy volt hajlandó megnyugodni, hogy kiültem a szobánk előtti ikeaszékbe, hintáztam egy kicsit és beszéltem hozzá... hajnali 3-kor :( De legalább ma tudtam 11-ig aludni kivételesen. :) (ja külföldön élek, itt már délután fél három van, még mielőtt valaki hülyének nézne :D)
2012. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!