Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37-40 hetes...

Van itt olyan 37-40 hetes kismama, aki LadeeVitet szed? Heti hányszor szeditek? 37hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!Még csak leendő kismama vagyok:-)Nekem nem ajánlotta a nőgyógyászom, mert szerinte nincs meg benne minden, ami kell!Pedig külön rákérdeztem, szedhetem e már most a terhesség előtt!A Gravidát javasolta, mert azt kifejezetten a magyar nők igényeihez alakították ki (pl. jód!!!)Boldog babavárást!
2012. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek: egyik vitaminban sincs minden. Az Elevitben nincs csak jód, Ladeevitben van.


Igaz én csak 35+5 vagyok, de ikerbabáim lesznek, szedem minden nap és nem is szeretnék leállni.

2012. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én a 34. hétben vagyok és naponta szedem, a doki azt mondta kell is és a szoptatás alatt is.
2012. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én már csak minden másnap szedem.

35hkm

2012. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!