Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok,3...

35 hetes kismama vagyok,3 napja a kisfiam nem valami aktív! Épphogy csak néha-néha rugdos. Nektek szokott vagy volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is kevesebbet mozog néhány napja, bár mindig ezt csinálja hidegfront előtt. Olvastam itt, hogy másnak is lustább volt a babája az elmúlt napokban.

33 hkm

2012. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már elég szűkös neki a hely odabent..nekem a 34. héttől már nem rugdosott a lányom csak kinyomta magát, feszített.

A lényeg, hogy érezz mozgásokat...de amúgy a front is rátehet, hogy nem mozog annyit.

Boldog babavárást, és könnyű szülést:)

2012. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 13. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a terhesség elorehaladtàval abszolut normàlis. A baba novekszik,ilyen idosen màr tobb mint 40cm és legalàbb 2kg,a hely pedig egyre kisebb odabent. Az a lényeg,h azért érezz napi kb 10mocorgàst,kaparàszàst :)
2012. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!