Baj, ha nem hízom?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok és eddig fogytam csak ( 3 kilót), rosszul nem vagyok, teljesen jól érzem magam. A fogyásom megállt. A 12 heti vizsgálaton minden rendben volt. Menyit kellene híznom? Baj ha eddig nem sikerült?
2007. aug. 19. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem baj, olvastam a Kismamában, hogy más is volt hasonló helyzetben, és csak a második harmadtól kezdett hízni. Mindenesetre ha kétségeid vannak, kérdezd nyugodtan a védőnődet vagy az orvost:-).

2007. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég kicsi még a terhességed és még ha vékony alkatú vagy akkor meg főleg ne várd a hízást!!

Légy nyugodt hiszen amíg jól érzrd magad nincs baj és még a vizsgálaton is rendben volt minden!

2007. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 hetes vagyok, állandóan eszem, szerintem kb kétszer annyit, mint eddig, ennek ellenére nem híztam egy dekát se! (nem hánytam, hogy attól legyen)

Szóval szerintem ezt tökre rendben van!

A 16. héttől kezd el látványosan nőni a pocak, és súly is!

2007. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia nem baj hisz én is eddig csak fogytam most 22 hetes kismama vok és még mindig nem hízok semmit de a babám igen .ne aggódj nincs baj.
2007. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is 13 14 hetes várandós vagyok(még csak ma tudtam meg,és csak tapogatta hasam. és én is rengeteget fogytam,de ami megnyugtat az az,hogy a párom helyettem is hízik:D:D:D:D. kiegyezem ennyivel:D
2007. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, az első három hónapban én is csak fogytam, utána kezdtek rám jönni a kilók, de a 7. hónap elején is csak 7 kiló plusz volt rajtam. Már kezdtem örülni, de a 8. hónap végét már 18 plusszal zártam, pedig semmivel nem ettem többet, mint előtte. Ez teljesen normális. Fogsz majd hízni, ne izgulj, bár lehet, hogy keveset, ez alkat és adottság kérdése.

2007. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!