Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis, hogy a 27. heten...

Az normalis, hogy a 27. heten fogyok es nem hizom?

Figyelt kérdés

Vekonyan estem teherbe, meg mindig az vagyok. A sulyom a 16. hetig stagnalt, a 20. hetig aprankent nott, azota heti fel kg plusz fixen megvolt. Bo egy hete jartam 6 kg plusznal, de par nappal kesobb megmertem magam es mar 7 kg volt. Nem csodalom, mivel akkor indult be nalam egy nagy falasi roham, egesz nap jart a szam. Ezen nem is valtoztattam, a falasi roham mar elmult, de eszem normalisan, nem kell dietaznom, nasizok is, stb.

Erre tegnap reggel mertem magam es lement a sulynovekedesem 5 kg-ra, tehat 2 kg-ot fogytam az elmult egy hetben.

Azt hittem, hogy tevedes, de nem lehet, az, ma reggel is megmertem magam, tenyleg csak 5 kg-nal jarok megint. Kb harom hete voltam ennyi, azt hittem, hogy folytatodni fog az egyenletes hizas, vagy felgyorsul, nem gondoltam, hogy visszafele fogok haladni.


Tuti nem elmeres, mert hetente egyszer merem alapban magam es mindig reggel, nagyobb eves-ivas elott. Nem is vizesedem, tehat szerintem nem is az urult ki.


A ti sulyotok is ennyire ingadozik?

Ez nem baj? Dokihoz a jovohet vegen megyek. Ha tovabb fogyok, akkor hivjam korabban, vagy ez nem olyan fontos?


2009. nov. 18. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát sajna az enyém nem ingadozik egyenletesen NŐ:(emlisd meg a dokidnak de ha tovább fogynál akkor elöbb hívd fel.26 hetes km
2009. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia.én 80kg voltam mikor kezdtem a terhességet és 76kgval mentem szülni és a babucim egészséges közel 4kg al született.
2009. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz en nem fogytam de nekem megallt a sulyom es ugyan annyi mar lassan 3 hete. Hirtelen hiztam meg elso trimeszterben 2 kilo es utanna a 24-dik hetig meg 5 kilo. Tehat 24 hetesen mar volt rajtam 7 kilo. Most lassan (penteken) 27 hetes leszek es ugyan annyi vagyok mint 24 hetesen. 59 kiloval kezdtem 171 magass vagyok tehat normal testalkat. Szerintem azt a kaloria mennyiseget amit beviszel gondolom elhasznalja a tested ezert nem hizol. En is erre gondoltam mert en meg nagyon kivanom a levest es legtobbszor azt eszem abba ugye meg nincs semmi hizlalo. Neha en is nassolok csokit, vagy megkivanok egy hamburgert, sutit stb. de a legtobb esetben a gyumolcs meg a leves a meno. Attol fuggetlenul, hogy nem hiztam jol vagyunk a babaval. Naponta erzem tobbszor mocorogni. Most szombaton megyunk uh-ra. Ha gondolod kerdezz ra a dokidtol de nem hinnem, hogy barmi gond lenne.

Boldog babavarast!

2009. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi...

Utolsó válaszoló! Aki 80kg-val kezdte a terhességet! Én 84-el kezdtem és annyira rosszul voltam eleinte, hogy lefogytam az első pár hétben 4-5kg-t. Jelenleg pedig 83kg-nál járok és 23 hetes vagyok. Én is aggódok. Ezek szerint nem kellene???

2009. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam, hogy pont ebben az időszakban nő meg a kalória igény, mivel a picur is mostantól rohamosan gyarapszik. Elképzelhető, hogy ezt a pluszt nem eszed meg, de a kicsike fejlődik ám, nő ott minden:-) Szóval ez még nem tekinthető bajnak. Az is lehet, hogy kicsit vizes is voltál, és az távozott.

Én nagyon lassan hízok (Hála az Égnek), mert diétáznom kell. Eddig 4 kg jött fel.

(27 hetes mami)

2009. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy normális. Hétről hétre ingadozott a súlyom. Hol híztam egy kicsit, hol meg fogytam.
2010. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!