Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, és egyszerűen...

30 hetes vagyok, és egyszerűen nem hízom.56 kilóval indultam, majd visszafogytam 52-re, és most vagyok 60, de már nagyon régóta. Valami gáz van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem!gyakorlatilag 8 kilót hiztál,és még van hátra 10 hét.A lényeg,hogy a babád nő,és egészséges.Alkat,terhesség függő a dolog,van aki nem hizik és nagy babát szül,és van aki 20 kilót hizik és pici babája lesz.További minden jót,és szép szülést kivánok!
2009. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ez így rendben van szerintem is. Én is 56-tal indultam, 1 kg-t fogytam, most 31 hetesen 63 vagyok és óriási a pocakom, legutóbb 4D-n láttuk a babát 27 hetesen és akkor a koránál 2 héttel nagyobbnak mondták.
2009. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia. én dettó ugyanígy voltam, mint te, csak én 68 kg-mal indultam, visszafogytam az első 4 hónapban 64-re, ami a 28. hét körülre jött vissza. Utána sokáig stagnált a súlyom, és most, a 37. héten vagyok 76 kg. Tehát, ha úgy nézzük, összesen 8 kilót híztam. De a picivel minden rendben, sőt a doki szerint nem lesz kicsi baba, mert ha így folytatja, 4 kg körülire fog nőni. tehát a te súlygyarapodásod nem igazán befolyásolja a babát, mert ő elveszi, ami neki kell. Ki van ez találva ! :))
2009. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!