Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mennyire gond, hogy nem hízom?

Az mennyire gond, hogy nem hízom?

Figyelt kérdés

Ma voltam terhesgondozóban, és az elmúlt hetekben csak fogytam, nem híztam. Pedig rendesen eszem. A 30. hétben járok, és eddig összesen 2 kg-ot híztam. A védőnőm nem mondta, hogy ez most rossz lenne, de szerintem nem a szakma kiválósága.

Dokihoz 2 hét múlva megyek csak, akkor tudok rákérdezni.


2010. jún. 16. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
baba mozgását érzed? pocakod mekkora? (ha ez a kettő rendben van, akkor feltehetően akkora baj nem lehet, de egy telefont megér a dolog az orvosnak. ne izgulj feleslegesen)
2010. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már kezdetben is volt esetleg valamennyi feleleged, akkor semmi gond. A barátnöm 15 kiló plusszal indult a terhesség elején, mire szült, addigra összesen 2 kilóval lett több, a baba kicsit 4 kiló fölött volt, egészséges.
2010. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 30. hétig én 5 kg-t híztam. a terhesség végig is csak 10 kg lett belőle.

Ha magzatmozgás van, akkor nem lényeg az egész.

Én szép sovány voltam a szülés után, az addigi felesleget leszívta a magzat.

Most bezzeg visszahíztam mindent, újra van poci meg egyebek rajtam.

2010. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rajtam is van egy kis plusz, ezért gondolom, hogy biztos nem "éhezik" odabent. :)

Pocakom szépen gömbölyödik már, és rendszeresek (Napjában többször is érzem) a mozgásai.

2010. jún. 16. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz én még csak 20 hetes vagyok,de én is kb. 2 kg -t híztam. A védőnő azt mondta nem baj, a babával minden oké, jók a méretei, mozog is rendesen.

Szerintem te se aggódj!

Ha nem sokat hízunk, legalább a szülés után nem kell aggódni a plussz kilók leadása miatt :))

2010. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A babád a számára szükséges tápanyagokat elveszi a te szervezetedből, egészséges kis lurkód lesz ne aggódj. Én sajna 30 hétig hánytam, csak fogytam fogytam, a kislányom bent pedig csak nőtt nőtt :)) Pedig már kórházban akartak tartani, mégis egészséges kislányom született.
2010. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is volt egy kis plussz. 4 kg-ot híztam a terhesség alatt, azt is összvissz a 24-28. hét között. Utána nem, előtte sem. A babám megszületett 4kg30 dkg-mal, én fogytam a terhesség alatt 2 kg-ot ezáltal, összességében, tehát most kevesebb vagyok, mint a terhesség előtt. Semmi baj nincs ezzel. Ha a babád megfelel a korának UH alapján, jól fejlődik, akkor érezd magad te is szerencsésnek. :)

2 hetes fiú anyukája

2010. jún. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!