Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok szép kislány...

Mondanátok szép kislány keresztneveket? 35 hetes vagyok és még gőzünk sincs, hogy mi legyen a manó neve.

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 17:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Lilla, Amira, Emília. Ha lesz egyszer egy kislányom, ezekből szeretnék választani.
2012. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Kislányom Kira.


Amik még tetszenek az a Nóra, Jázmin, Gréta, Kiara, Liza.


A férjednek milyen név/nevek tetszenek?

2012. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Flóra, Lilla, Luca, Kata, Petra, Kinga, Kíra, Janka, Sára, Anna, Paula, Míra, Zelma, Doren, Karina, Kármin, Fanni, Manna, Panni, Viola, Imola, Iringó, Vera, Lenke ezek jutottak eszembe, és látom te is a rövid neveket szereted.

Ajánlom naptárt nézegetni, utónév könyvet, vagy próbálj ki netes kalkulátorokat, hátha ott tetszik meg egy név, amit addig nem is gondoltál.

[link]

Ez a legjobb kalkulátor szerintem. Be tudod írni a családneveteket és a beállításoknál sok lehetőség közül választhatsz, állítgathatsz. Jó keresgélést, és majd írd meg mi lett a pici.

2012. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányunk Evelin lesz (még is csak), de gondolkodtunk a Nedda, Imola, Zoé neveken is. Vagy itt van az én nevem is, Médea. Szerintem elég ritka név (én nem ismerek egyet sem magamon kívül). :) De tetszik még a Maja, Mila, Kia nevek is.

Sok sikert a névválasztáshoz!


Ui.: Mi is két vezeténevet adunk neki, az egyik ráadásul rövid és külföldi, a másik meg hosszú. SZóval extra nehéz volt kiválasztani az Evelint, de sikerült. Nektek is sikerülni fog majd egy!

2012. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Adrienn, Dóra, Dorottya, Barbara
2012. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Én 32 hetes vagyok, és Szofi lesz a kislányunk neve.

Már becézni sem kell :)

2012. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
26%
Az én kislányomat lehet hogy Milának fogják hívni, de nagyon tetszik még a Kiara, Janka, apa pedig a Mannára szavaz:)
2012. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Anita, Annabella, Azmaret, Ágnes, Dilara, Emese, Esztella, Fruzsina, Jázmin, Júlia, Melinda, Noémi, Titanilla, Zsófia ...
2012. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Noémi, Tímea, Réka, Dóra, Mira, Petra, Patrícia, Nikolett
2012. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Léna :)
2012. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!