Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok szép kislány...

Mondanátok szép kislány keresztneveket? 35 hetes vagyok és még gőzünk sincs, hogy mi legyen a manó neve.

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 17:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hanna

Vanessa

Dominika


Nekem ezek lettek volna valasztasban,de kisfiunk lesz :)

2012. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 32 hetes vagyok és nálunk volt már Kamilla,Jázmin,most épp Miánál tartunk... :) Még változhat.

Bár mi több,mint 10 éve együtt vagyunk,nem vagyunk házasok én szeretném,ha mindkettőnk vezetéknevét megkapná,párom ettől teljesen kiborult...még apaságink nincs,nem értem ez miért gáz,h két vez neve legyen? Mindkét vezetéknév rövid,de aztán úgyis úgy írja majd a gyerek,ahogy akarja...

2012. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nálunk eddig Nóra volt meg Laura, de igazából egyikkel sem vagyok megelégedve.
2012. júl. 10. 17:45
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Zina, Nila, Zara, Korina, Eliza. Bár kinek, mi a szép :).... Nekem ezek a lány nevek nagyon tetszenek! Kitartást erre a pár hétre, és majd azért írd meg, hogy melyik név lett a befutó :)!
2012. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Iringó, Hanna, Gréta
2012. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ezek a befutók:

Dalma, Linda, Laura, Zoé, Zita, Dóra, Nóra.


De a legegyszerűbb, hogy fogtok apával egy utónévkönyvet, és felír mindkettőtök 20 neki tetsző nevet. Aztán azokból, amik egyeznek, választatok egyet. DE csak olyat írjatok fel, amit tényleg el tudnátok képzelni neki.

2012. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy szerintem a nekem igazából tetsző 2 nevet ellőttük az első lányomnál, aki Lili Emma lett. Most nincs olyan egy sem, amire legalább 75%-ban rámondanám, hogy na jó, legyen.
2012. júl. 10. 17:52
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok...a Hanna nekem is tetszik,apának nem...Vanessa is szép.

Igazából felénk a környéken már sok a Hanna,Kamilla,Jázmin...gyakoriak sajna,azért olyat sem szeretnék.Jujj nehéz dűlőre jutni,nem?

2012. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Emília,Annabella,Olívia,Eszter,Szofi,Lili,Anna,Alida,Norina,Abigél :)
2012. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom Lilla. A második Nóra, Blanka, Kamilla vagy Emília lett volna, de fiú lett. Így nagyobb bajban voltam, már azt mondtam, nem lesz neve:)
2012. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!