Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vér? Miről lehetett? Mit...

Vér? Miről lehetett? Mit tegyek? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
15+3 hetes kismama vagyok. Aludtam most délután, és arra keltem, hogy fajdogal a hasam, wc-re kell mennem. Nem erölködtem nagyon, semmi fájdalmat nem éreztem, de amikor wc papírral megtoroltem magam tuzpiros véres lett. Rögtön megnéztem, nem a hüvelyembol jött, hanem a végbelembol. Utána meg 3x lett veres a papír, kb 3 cm-és kis foltban. Megmosakodtam, most nem olyan. Mitől lehetett? Nem ettem semmi olyat, amit máskor nem. Menjek orvoshoz?

2012. júl. 10. 15:45
1 2
 11/14 Eszter858585 ***** válasza:

Ha biztos a vegbeledbol jott, piros, es nem tul sok, akkor ne aggodj. Velem is elofordul idonkent.

Szekletnel a banas, feketes ver az aggaszto, az arra utal, hogy belul, a belekben van verzes.

A piros ver friss, a vegbeled kornyekerol szarmazik, valami kis serulesbol.

2012. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azota nem történt ilyen, csak akkor egyszer. Igen, tűzpiros vér volt, dokit érdeztem rola, azt mondta ő is, hogy megsérülhetett valami sékelés közben.

Köszönöm a válaszokat,

Azota mar 21 hetes kismami

2012. aug. 13. 21:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyelj nincs semmi gond,csak elveszeteted a szűzeségedet azért vérzel ,nyugi,elméletileg csak az első alkalom ilyen,a többin kevesebb lesz a vér
2020. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De hát ha rosszul
2020. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!