Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett velem az éjjel?...

Mi lehetett velem az éjjel? Nagyon megijedtem.38+3naposkm

Figyelt kérdés

negyed2kor arra keltem h rettenetesen fáj a hasam alja, éles-szúró fájdalom. probáltam hátrébb billeneteni a csipőm,de majd bexartam...

nagynehezen feltápászkodtam h elmegyek pisilni...állva egész jó volt, de ahogy leültem s probáltam elengedni magam nagyon szurt megint.

visszavánszorogtam, lefeküdtem a másik oldalamra-de akkor is mintha mázsás suly huzná le a hasam-szur-nagyon fáj. ott vergődtem pár percet, totál leizzadtam, már ébreszteni akartam a párom h vmi gáz van. mondom egy fájás nem ilyen, nem ennyire erősen jön, tuti a hegem megy szét(volt egy császárom már 21hónapja)...aztán ahogy jött és felébredtem rá, ugy el is mult...

én nem tudom mi a fene volt ez...de olyan éber lettem h utána még nézelődtem egy órát majdnem,mentem be a nagyfiamhoz is közben, de utána már nem fájt semmim. szerintetek?


2012. febr. 14. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék az orvoshoz, megnézetni a heget. Ártani nem árt. Nehogy gond legyen. Lehet hogy csak a tartószalagok voltak, az is tud ilyet csinálni, de mivel császáros voltál, és nem is olyan régen, én nem kockáztatnék.
2012. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a farkcsonotm van letörve attól nem tudok megfordulni éjszaka. Pedig még csak 3. hétben vagyok. Amikor fordulni próbálok, a fájdalomtól sírni tudnék...

Nincs valami gerincproblémád és az sugározzon?

2012. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. En meg csak 34 hetes vagyok, de pont ugyan ez van nekem is par napja mar.

Nekem mondtak hogy lehet hogy a baba feje nyom valamit, de lehetnek tartoszalagok is. Igazsag szerint en sem tudom. De mivel volt mar csaszarod, igy lehet hogy a heg.

Ha valakinek van valami tippje, mi lehet ez, en is megkoszonnem a valaszokat.

2012. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok újra, most látom, elírtam: 30. hétben vagyok.
2012. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tartószalag is lehet vagy a baba nyom egy ideget,

ha tudsz, mindkettőn segít az óvatos csípőkörézés (már ha bírod csinálni) ettől helyreugrik az ideg ill máshová vándorol a poronty :)

2012. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, nekem épp ez a szurkálós fájdalmam van néhány éjszaka óta.

Alig bírtam felülni az ágyban, annyira belehasított az alhasamba ez a fájdalom. Miután kimentem pisilni, jobb lett. Meg fel is voltam puffadva. Mivel napközben ez soha sincsen, azt gondoltam, hogy mivel éjszaka ritkan jar az ember pisilni, ezért már nincs hely a pisinek, levegőnek odament, és a baba mindent nyom.

39 h

2012. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a heg okoznak ilyen fájdalmat, ami utána el is múlik, az nem múlna el. Egyébként a másodikat is császárral szülöd? Szerintem inkább a baba nyomott nagyon rossz ponton és kisugárzott a fájdalom.
2012. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket! a heg miatt már megnyugodtam, hisz igen, akkor nem mult volna el...csak mikor épp szenvedtem, akkor gondoltam h azzal lehet baj. nem tudom mi volt,de szerencsére azóta nem jelentkezett hasonló. arra is gondoltam, h lehet h akkor szállt le a baba s valamit nagyon megnyomott-mert ugy vettem ma észre, h lejjebb van a poci. végülis már nincs sok vissza, most már bármi lehet. csak mivel első szülésem inditott volt, s hamar mentünk is a műtőbe, mert a baba szivhangja sokszor leesett(köldökzsinór probléma volt) ezért igazábol olyan vagyok mint egy első gyerekét váró kismama, nem tudom milyen a szülés beindulás stb:)

szeretnék most természetes uton szülni, a dokim szerint nem kizárt h sikerül, meglátjuk...:) köszi a válaszokat

2012. febr. 14. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is császár után szeretnék rendes szülést. Nekem is a dokim mondta, hogy lehet. Nem is érzem a hegem és soha nem is nézte. Drukkolok, majd írd le, hogy mi volt a szülésnél. Könnyű és sikeres hüvelyi szülést:) Minden jót!
2012. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 katalin83 ***** válasza:
Én hüvelyi úton szültem 3-at, ez az érzés lehet amikor a baba feje a szemérem csont felé halad így a csontok tágulnak oda bent is, szerintem nem sokára itt az idő.De lehet hogy a pici valamilyen ideget nyom vagy csak egyszerű jósló fájás. Spontán szülést kívánok neked ne még egy császárt mert tudom sokkal hamarabb felépülsz! MENJ MINDENKÉPP EL AZ ORVOSODHOZ AZ A BIZTOS AMIT Ő MOND HISZ Ő A SZAKEMBER!
2013. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!