Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vér? Miről lehetett? Mit...

Vér? Miről lehetett? Mit tegyek? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
15+3 hetes kismama vagyok. Aludtam most délután, és arra keltem, hogy fajdogal a hasam, wc-re kell mennem. Nem erölködtem nagyon, semmi fájdalmat nem éreztem, de amikor wc papírral megtoroltem magam tuzpiros véres lett. Rögtön megnéztem, nem a hüvelyembol jött, hanem a végbelembol. Utána meg 3x lett veres a papír, kb 3 cm-és kis foltban. Megmosakodtam, most nem olyan. Mitől lehetett? Nem ettem semmi olyat, amit máskor nem. Menjek orvoshoz?

2012. júl. 10. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én mennék, de csak jobb félni, mint megijedni alapon. Nagy valószínűséggel megpattant egy hajszál ér odabent, ami egyébként a hüvelyben is előfordulhat , de gondot nem okoz.
2012. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha a végbeledből jött tutira akkor lehet hogy székeléskor megsérült azért volt a friss vér.


aranyered is lehet v. csak hámsérülés .

2012. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

aranyered nincs?

én megnézetném dokival.

2012. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen tutira a végbélből jött, mert megmostam a kezem és benyultam picit a huvelyembe, semmi nem volt az ujjamon. Háziorvost elég ha megkérdezem, hogy mit csináljak?
2012. júl. 10. 15:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyér lesz.

Mindenképp konzultálj dokival, mert nagyon fájdalmas tud lenni az aranyér.

2012. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, nincs aranyerem, soha nem volt gondom a székeléssel, mióta terhes vagyok, azóta is könnyen megy, majdnem minden nap. Ezért is lepődtem meg most ezen:( első baba lesz amúgy.
2012. júl. 10. 15:52
 7/14 A kérdező kommentje:
És az aranyér egyszercsak kialakul, úgy, hogy nem is erőlködik? De nem fáj a végbelemnél.
2012. júl. 10. 15:53
 8/14 anonim ***** válasza:

terhesség alatt sokszor aranyere lesz annak is , akinek előtte nem volt.

Szülés után nagy eséllyel visszahúzódik.

2012. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mostanában nekem sincs gondom a székeléssel, ennek ellenére ma nekem is véres volt a fenekem. Lehet,hogy felsértett valamit,ahogy jött kifelé,nem tudom,nem először fordul elő,de nem hiszem,hogy baj lenne. Lehet,hogy egy icipici hajszálér elrepedt,vagy tényleg bármi.
2012. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam picit. Nagynéném háziorvos-belgyógyász. Este otthon lesz, akkor atmegyek hozza és kikérem a véleményét.

Velem most történt ilyen először. Remelem semmi komoly :)

2012. júl. 10. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!