Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes kismamik, hogy érzitek...

38hetes kismamik, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Vannak már jóslóitok?Kislány vagy kisfiú lakik a pocakotokban?Mi lesz a neve?
2012. júl. 9. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Jól vagyunk! Bár nagy a meleg, sok-sok teával és sűrű zuhanyzással tűrhető! Na meg a hideg dinnye! :D


Nekem semmi fájás vagy feszülés (nem is volt)...

de 1111 méhszájam van...

A pocak sem szállt még le.Nálatok? Ti jól bírjátok? Gondolom már nagyon várjátok! Hamarosan megérkezik nyugi! :)

Én nemsokára egy kisfiú anyukája leszek!

2012. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kislány lesz, pocak még fent, méhszáj totál zárt, semmi jósló, egyszerűen semmi jele, hogy a kisasszony kifelé készülődne

a lábam az brutálisan néz ki, egy papucs van, ami rám jön, ebbe nyomom két hete, még jó, hogy kánikula van

3 hete semmit nem hízok, mert gyümölcs és max joghurt megy le, egyszerűen nem kívánom a meleg kaját csak kb 3-4 naponta. Cuccokkal készen vagyunk, minden a helyén, kezdek türelmetlen lenni :))

2012. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem is kikészit a meleg.Vizesedik a lábam,fáj a derekam,hátam.Eddig voltak jóslóim,most már azok is elmúltak,úgyhogy szerintem az én kislányom is nagyon jól érzi magát odabenn.Nektek is nehezetekre esik bármit is csinálni?
2012. júl. 9. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.


nem tudom mennyire esne nehezemre, de nem sok mindent csinálok...olvasgatok, ülök a kertbe , kutyázok, főzök ha van kedvem...

Szerintem amíg nem jön egy kis lehülés addig a lurkók sem fognak elindulni.


Láb dagdás ellen iszom egy kis csalánteát, nagyon izzadok tőle de nem is vizesedek...próbáljátok ki hátha segít valamit! Kitartás mindenkinek! :)

2012. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kislányos lábdagadós egyik előző vagyok

A csalánteába nem merek belevágni, elég erős vízhajtó, a magzatvizet is kihajthatja, ha túlzásba viszem.

a málnalevél teát ittam de nagyon rossz lett tőle a gyomorm, egész terhesség alatt nem hánytam, csak amikor ezt elkezdtem inni ..)

Holnap megyek ctgre, nagyon fel tudna dobni egy nyíló méhszáj...:)

2012. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!