Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamik hogy érzitek...

38 hetes kismamik hogy érzitek magatokat? Vannak jelek? Szerintetek érdemes probálkozni itthoni szülést elősegítő praktikákkal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már nagyon türelmetlen vagyok! Nagyon várom/várjuk már a babókát! :) Sok a jóslóm, meg keményedek is egész nap, meg nyitva is vagyok picit, de amúgy minden ok! Én ezekben az itthoni praktikákban nem hiszek! De ha te úgy érzed, h segíthet, 1 próbát megér! :)

Te hogy vagy? hol fogsz szülni?

38hkm

2012. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem is sok a jóslóm én is türelmetlen vagyok nagyon meg az egész család is :))Párom is nagyon várja már:)Nekem zárt volt teljesen a méhszájam múlthét hétfőn de hogy most hogy állok nem tudom. :) Holnap megyek védőnőhöz ott megvizsgál a doki és majd kiderül most az egyszer várom :) Baján fogok szülni.

2012. febr. 29. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 38 hkm vagyok, nekem is sok a keményedés, görcsöcske, éjjel is görcsre keltem fel,de csak az az 1 volt, el is múlt. Ja, és bő folyás van, meg mintha izomlázam lenne combtőben, feszít. Nekem már egyszer 33 hetesen leállították, mert majdnem megszültem. Akkor nem is gondoltuk volna, hogy eddig elhúzom, és most még az is lehet, hogy egészen márc 14-ig semmi:)Már jó lenne, ha megszületne, amúgy én sokat takarítok, jövök-megyek, hátha valami történik, de nem mertem még drasztikusabbat kipróbálni. Úgyis akkor jön, amikor Ő akar. DE NE MA, MERT SZÖKŐNAP VAN!!! Szegényke...:)
2012. febr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kitartást nem kell aggódnod a mai nap miatt mert nem ma volt szökőnap hanem 24-én és mondták nekem ha netán ma születne automatikusan március 1-re kerülne a születésnapja. Könnyű szülést kívánok :))
2012. febr. 29. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Akkor hajrá lányok! Remélhetőleg hamarosan jön a picurkánk! Könnyű szülést nektek!

2012. febr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11:00 vagyok. Tényleg? Ezt nem tudtam:) Hát akkor nem parázok. Jönnek-mennek a felhők, meg szél is van, lehet, beindítja valakinél. Nektek is jó babázást!
2012. febr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sziasztok!!!nekem is sok a keményedésem és a joslok...33 hetesen nekem is visszatarották.. hát most meg nem is akar kibujni..nagyon keveset mozog manapság.. remélem készülödik kifelé..nagyon várjuk már... márc.13-ra vagyok kiirva de nagyon türelmetlen vagyok már... nekem semmi se segitett amivel probálkoztam kicalogatni .. tényleg ugy van hogy majd ő eldönti mikor jönn,... könnyű szülés csajok :)
2012. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is volt visszatartásom a 33.héten és még most is kevesebbet mozog de a védőnénink azt mondta ez normális csak furcsa hozzá szoknom Neked is könnyű szülést:))
2012. márc. 2. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!