Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-20 éves kismamik, ti...

18-20 éves kismamik, ti mikortòl kezdtek el babaruhâkat vâsárolni? Hányas kisruhât néztek? Van aki már vett vmit, de még nem tudja a baba nemét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Évesre vagy hetesre gondolsz??
2012. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Évesre gondol oda van írva!
2012. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Vegyél fehéret az jó a fiúnak is és jó a lánynak is.
2012. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem viszont elírás lehet. Ezért is kérdeztem rá.
2012. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Fehéret vegyé,mer az uniszex.Amúgy 5.-6. hónapban a"nagy ultrahangon" megmondják milyen lesz a kölök.De ha nem,akkor az sem gáz,ha nem 15 éves korára előre vásárolsz,csak 1-2 hónapra.Mindegy milyen színű a ruha.
2012. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Amíg nem tudjuk biztosra a nemét, addig fehéret, barnát, zöldet fogok csak venni. Ha biztosra tudjuk majd a nemét, akkor veszek igazi lányos rózsaszínt/illetve fiús kék rucikat is dokihoz, vendégségbe.

Egyébként itthonra tökéletesek az unisexek is.


56-osból betárazok párat, mivel még nem tudom, mekkora babára számíthatunk, de több lesz a 62-es.


Mi még nem vettünk csak fehér kiskesztyűt és zöld takarót.

18 hetes km

2012. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

fehér, halványsárga, bézs az mindkét nemhez jó, ahhoz vagy rózsaszín, vagy kék dolgokat kell venni.

bár én nem szeretem, ha egy kislány csak rózsaszín, kisfiú meg csak kék ruhákba van öltöztetve,

2012. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


22 éves vagyok, és 26 hetes kismama. Igaz Én már tudom , hogy kisfiam lesz, de amig nem tudtam semleges színű dolgokat vettünk. Bézs, fehér ilyesmi.


Már rengeteg ruhája van, cukibbnál cukibbak :) a legkisebb méretből nem vettünk sokat, 5-6 db.-ot, 62-es mérettől vásároltunk ruhákat inkább.



26+1hkm

2012. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem nem bánod, hogy írok, de én 23 éves vagyok, és már megszültem 2 hónapja.

Én a 30. hét után kezdtem el bevásárolgatni, amikor már saccolták a súlyát.

12., 16. hét előtt teljesen felesleges még bevásárolni! Majd a 25. hét után vásárolgass! Ne szaladj előre, mert ha pl. 11. héten veszel egy 56-osat, és a végén pedig kiderül, hogy 62-esnél is nagyobb kell???

2012. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!