Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba nyomna valamit? Vagy...

A baba nyomna valamit? Vagy valami baj lenne?

Figyelt kérdés

Ma lefeküdtem egy kicsit aludni, hulla voltam! Arra riadtam fel, pattantam ki az ágyból, hogy nem kapok levegőt, megfulladok, és éreztem a hányást a torkomban, egész fenn! Ez ma 2-szer is megesett, de a minap is éjjel ez történt!

39 hkm


2012. jún. 29. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismered a refluxot? Na ennek a gyengébb vagy erősebb változata előjöhet terhesség alatt, ugyanis akkor is az van, ha a gyomorszáj nem zár rendesen és visszengedheti a dolgokat. Éjjel ez azért "kézzelfoghatóbb", mert az izmok elernyednek alvás közben.

Ha a babuci mozog, nagy gond szerintem nincs. Ha megszületik, elmúlik.

2012. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem gyomorsav,ahogy nyomja a gyomrod!
2012. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jún. 29. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hete vtam uh-on. Kepzeld el, h kb 10 perce fekudtem ott, amikor hirtelen elkezdtem izzadni,fulladni,nem kaptam mar levegot...felultem...mondta a vedonom hogy nyugodtan fekudjek oldalra, tudja hogy rossz mar ilyenkor,mert nyomja a baba az idegeket. nekem ott szabalyosan halalfelelmem volt. 35 hetes vagyok 2.5 kg-os babaval. te 39 hetes, gondolom 3-4 kg-os a babud es sztem o nyomhat. de hamarosan kint lesz mar :) kitartas
2012. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked is kitartást kívánok már erre a pár hétre, főleg, hogy jön a meleg :D
2012. jún. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!