Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb hány hetesen kezd látszani...

Kb hány hetesen kezd látszani az hogy itt bizony baba van?

Figyelt kérdés
anyum még nem tudja egyenlőre nem is akarok neki szólni.. 16hetesen még nem fog látszani vagy igen?
2012. jún. 30. 15:46
 1/9 A kérdező kommentje:
2. baba lesz
2012. jún. 30. 15:47
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát 16 hetesen már azért esélyes,de attól is függ milyen alakod van.

De még 16hetesen sem mondod el?

2012. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem mondom még el neki mert falnak menne.. nem emlékszem sajnos első babámnál mikor kezdett látszani.. teltkarcsú alakom van
2012. jún. 30. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
nekem 20.héttől volt sejthető de én kockapociról indultam...
2012. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16. héten nekem már észre lehetett venni, pláne aki ismer. Vékony vagyok első baba.
2012. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát sztem ez a hasizomtól függ leginkább, nomeg attól hogy hanyadik baba, nem attól hogy ki mennyire vékony.
2012. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én túlsúllyal kezdtem, és mielőtt babás lettem már akkor kérdezgették, hogy terhes vagyok-e. o_Ö

Szóval most így a 19. héten látszik, hogy ez a has már az a has, de nekem első baba, a második általában hamarabb szokott látszani.

Gratulálok egyébként!

2012. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most miért pontoztatok le??????? Nekem is egyébként már a 16. héten egyértelmű volt, és nem vagyok vékony... nem lehet túl erős a hasizmom, mert első baba. Nem kell ezt így mellre szívni :) csak ez az igazság :)
2012. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vikykee válasza:
Én most 28 hetes vagyok és a 13.hetesen tudtam meg hogy babám lesz. Nekem akkor még nem látszott semmi anyum is és a párom is ott volt amikor ez kiderült a dolog.eleinte kicsit kiakadt anyum de két nap mulva jobban örült neki mint mi a párommal:)
2012. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!