Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, hogy...

10 hetes terhes vagyok, hogy 2hét múlva az uh-n látszani fog e baba neme, ha nem akkor mikor?

Figyelt kérdés
2007. dec. 13. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha mázlid van és magamutogatós babád van,akkor igen,bár biztosra nem fogják mondani.

16-18 hetesen már sokkal jobban látszik,aminek látszania kell.

Boldog babavárást!:)

2007. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Talán, főleg, ha fiú. A következőn persze nagyobb eséllyel, de ha úgy fekszik, akkor sajnos nem tudják megmondani. Jó babavárást!
2007. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nem valószínű. Sztem! Én 13 hetesen voltam és igencsak magamutogatós babám van:) és nem láttam semmit! Azóta a videót fürkészem, h hátha észre veszek vmit, de nem....Egyébként ilyenkor még nagyon nehéz lenne megállapítani a nemét, mivel a kislányoké is annyira "ki van fordulva", h gyakran fiúnak nézik őket! Azért sok sikert!
2007. dec. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Iyenkor még nem is törik magukat, hogy megnézzék 16 hét alatt nem is próbálkoznak vele, akkor elvileg már látható, ha úgy fekszik. De lehet még 26 hetesen sem tudják megmondani, ha nem mutatja meg magát...
2007. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vikykee válasza:
Még nagyon korai.majd csak a 19.hét körül tudják megmondani.én is a 22.heti genetikai uh.-on tudtam meg hogy kisfiú lesz.most 28.hetes kismama vagyok
2012. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!