Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is lassan telik az idő?

Nektek is lassan telik az idő?

Figyelt kérdés
Sziasztok 31+3 hetes kismama vagyok, és egyszerűen sehogy nem akar telni az idő... :/ Akármit csinálok, az idő csak vánszorog, mit tegyek hogy ne csak a terhesség és a szülés járjon a fejemben? Előre is köszönöm! :)
2012. jún. 25. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Értékeld át a helyzetet, ne arra gondolj mikor jön el a nagy nap, hanem arra gondolj milyen jó most, milyen különleges helyzet van most így pocakosan, hiszen ez az állapot sem tart örökké. Értékeld a különlegességét a várandós perceknek.

Használd ki még az időt, járkálj el ide-oda, nézelődj, vásárolj.

Utólag visszanézve úgyis majd csak azt látod, hogy te jó ég, hogy telik az idő...

2012. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm...elgondolkoztatott amit írtál. Lehet hogy van benne valami :) . De már annyira várom az érkezését...jó lenne végre a kezembe tartani :)
2012. jún. 25. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor majd még jobban fogod várni, hogy kibújjon, amikor vizesedik a kezed, lábad, arcod, rondának fogod magad tartani, akkora lesz a hasad, mint egy óriási dinnye, nem éred el a lábad.... És még sorolhatnám.

Még nincs olyan nagy a babád, hogy nehéz lenne elviselni. Már érzed jól, ahogy mozgolódik, figyelheted. Rendezheted a szobáját, mert később nem biztos, hogy lesz rá energiád.

Ahogy telik az idő, a napi teendők is ki fognak fárasztani.

Nem mondom, hogy ez mindenkinél így van, de te is nyáron fogsz szülni, nem fogod elkerülni a vizesedést, pl.

34+3hkm

2012. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel én is így vagyok! Mindig azon reménykedem, hogy benn tartanak NST-n!

38+4 hkm

2012. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam így ment: ohh, van még 8 hónapom a szülésig, ohh van még 5 hónapom, ohh van még 2 hónapom, ohh még hetek kérdése...

Most meg: ááá, már két éves, itt rohangászik, jár a szája, én meg öregszem. :):):)

Élvezd a terhességet, mert hiába érzed, hogy lassan telik az idő, majd megérkezik a kicsike, és észre sem veszed, de az évek gyorsan elrepülnek, és hozza a csaját vagy pasiját, aztán hipp-hopp számolgatod az időt, hogy mikor érkezik meg az unoka. :D

Őrület, de rohan az idő gyerek mellett, tehát most légy türelmes, és minden egyes pocakos percet élvezz!

Szép terhességet! S kitartást!

2012. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok, megpróbálok másra gondolni, és élvezem a terhességet :)
2012. jún. 26. 10:28
 7/9 Emmami ***** válasza:
Én hasonlóképpen érzem, mint te... Nálam is egyet előre megy a mutató kettőt vissza. :)
2012. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen:) ilyen ez a várandósság:) gratula a picihez :)
2012. jún. 27. 10:52
 9/9 Emmami ***** válasza:
Köszönöm, én is neked! És kitartás a végéig! :)
2012. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!