Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamák hogy érzitek...

18 hetes kismamák hogy érzitek magatok? Nektek lassan telik az idő a következő ultra hangig? Fáj valamitek hogy viselitek ezt az időt?

Figyelt kérdés
Én a 20 héten megyek dokihoz de már nagyon türelmetlen vagyok ! Egyfolytában fáj a fejem és 2 napja csak alhatnékom van !És hála Istennek most kezdem rendesen érezni a kis babucit!
2009. máj. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én 17 hét 2 napos vagyok, tehát még nem töltöttem be a 18. hetet. Az utsó Uh-m (márha azt a 10 mp-t annak lehet nevezni) hétfőn volt. Most baromi lassan telik az idő 10-éig. Annál is inkább, mert megkérdeztem a dokit, hogy az hogy most sok a folyásom az nem gond e? Azt mondta ha nem vizes, akkor nem...Nekem a terhességem előtt is vizes volt a folyásom. Nem hiszem el, hogy nem vette volna észre ha gáz van... Azt mondta csak, amíg nem vizes nincs baj... De hát ha az... mindegyis. Most várom nagyon a 10ét és remélem a poronytommal minden rendben van. Amúgy jól vagyunk, mocorog sokat, nekem nem fáj semmim. (épp) De általában a fejem...az sokat...
2009. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia,


én is úgy érzem hogy nagyon lassan telik az idő, de tudom hogy majd utólag visszatekintve meg hogy elrohant :) ez ilyen! Nekem egyelőre semmi problémám ezzel a szeszélyes időjárással, nagyon jól vagyunk a picurkám is mocorog reggel is napközben és este is :D

Én pénteken megyek UH-ra, de már kb 3 hete számolom vissza a napokat.Ha az meg lesz akkor megint lesz vmilyen időpont amit nagyon fogok várni, pl. hogy mikor fog már látszodni ahogy kezével lábával rugdossa a pocakom.

És pont ezek miatt az apró dolgok miatt kell kiélvezni a terhességet, és nem sürgetni, ami nekem is nehezen megy :)

További kellemes babavárást :D

2009. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 18+5 hetes vagyok, holnap megyek a kórházba genetikai ultrahangra. Szombatra bejelentkeztem 4D-re Debrecenbe, egy nagyon profi nőhöz. Nem feltétlenül a mozi miatt, hanem azért, mert nem nagyon bízom a 2 perces kórházi futószalag ellenőrzésben. Én szuperül vagyok, kutya bajom, csak a hasamat találom egy kicsit nagynak (3 kilót híztam). Nagyon kidülled. Azon gondolkodom milyen lesz ez a 9. hónapra! Rémisztő! A mocorgást én alig érzem, nagyon oda kell rá figyelnem, hogy észrevegyem. Nem fáj semmim, ezt az időt nagyon szeretem. Ja, egyedül a gyomorégés az, ami nagyon kellemetlen már az elejétől fogva.

A fejfájás ellen nekem egy kis kóla segített!

2009. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!