Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon magzat mozgás?

Manócskaah kérdése:

Ez vajon magzat mozgás?

Figyelt kérdés

14hetes terhes vagyok és sokszor érzem a pocimban,mintha buborékok pukkannának szét benne,vagy mintha pillangó lenne benne,olyan rengés,nem is tudom hogy mondjam:)

Szerintetek lehetséges hogy ilyen korán érzem a pici mozgását? Nagyon vékony vagyok azt hozzáteszem,mondta a doki hogy előbb fogom érezni,de nem gondoltam hogy ennyivel előbb..:)


2012. jún. 24. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen az a babád. legalábbis ilyen érzés eleinte mikor mozog:) 32 hkm
2012. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, én is 15. hetesen ugyanezt éreztem.:)
2012. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ő lesz az. :)
2012. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm a választ és azt is hogy nem néztél dinkának,hogy ilyen korán érzem őt!:):) További boldog baba várást!:)
2012. jún. 24. 17:55
 5/11 A kérdező kommentje:
de jó,akkor nem hibbantam meg teljesen :D köszi a válaszokat:):)
2012. jún. 24. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Én aznap töltöttem a 15. hetet, amikor először éreztem. Én is ilyen buborékpukkanásnak, pöckölésnek éreztem. Szóval ez már ő! De ne ijedj meg, ha egy időre abbamarad, majd újra fog jelentkezni. Nekem a 17. héten alig mozgott, most a 19 hét elején kihagyott egy napot, már nagyon aggódtam, aztán bejelentkezett megint. Egyre jobban és erősebben fogod érezni. Sőt, van úgy hogy csak úgy érzed, ha a hasadra teszed a kezed, de belülről semmi. Tök fura! :)

Szép babavárást!

2012. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jajj de édes:) nem ilyedek meg,de remélem jó sokat fogom érezni egésznap elbírnám viselni olyan jó érzés:):) Boldog baba várást neked is :)
2012. jún. 24. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez biztosan a kisbabád. :) Én is így éreztem a lányom, én a 17. héten. Ez 8,5 éve volt, most várjuk a kistesót, 17+2 vagyok ma, 1 hete éreztem először, teljesen más, finom nyomásokat érzek. Az első mozgásainál én is nagyon bizonytalan voltam, hogy őt érzem-e, de másnap 3/4 órán át éreztem ugyanúgy, csak picit erősebben. Nagyon boldog babavárást kívánok neked!!
2012. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
olyan jó ezeket hallani:) Gratulálok a kistesóhoz,és neked is Boldog babavárást kívánok!:) Remélem mindennap érezni fogom őt:):)
2012. jún. 24. 18:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratula! Első baba? És még azt mondják az első babások örüljenek ha 22 hetesen érzik a picit mozogni, mert "jaj ők még nem tudják mire kell figyelni"... Dehogynem! :) Nekem is első baba és 14 hetesen már éreztem ezeket a bugyborékolás szerű mozgolódásokat és meg tudtam különböztetni a bélmozgástól... :) Hamarosan fog ő nagyobbat is mozdulni. :) Az én babómat néha csillapítani nem lehet már pedig csak 20+4 hetesek vagyunk!

Boldog babavárást Mindenkinek! :)

2012. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!