Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy ismerősöm,5 kg-ot...

Van egy ismerősöm,5 kg-ot hízott a 37. hétig. Szerintetek hogy csinálta? Nem kevés ez?

Figyelt kérdés

Mindkettőnk alapsúlya 48 kg.Én 13 plusz kg-al mentem anno szülni, és mindenki azt mondta semmit nem híztam, csak pocakom van.A baba 3700 gr-al született.

Ő most 53 kg, azaz plusz 5 kg-nál jár 37 hetesen, és elképzeltem ha nekem szüléssel minden lejött akkor ő még kevesebb is lesz mint 48 kg mikor kijön a kórházból?

Hogy csinálhatta hogy csak ennyi jött fel?

Kicsit irigy vagyok :DDDDDD


2012. jún. 24. 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Válaszolva az utolsó kérdésére, 175 magas vagyok és 60 kg voltam amikor teherbe este, 66 amikor szültem és 58 amikor hazamentem a kórházból.
2012. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szia,én 161 cm vagyok,ehhez 47 kiló,vagyis majdnem,mióta van egy 3 éves kisfiam:) vele 56 kg-mal mentem szülni,most pedig 12 hetes kismama vagyok és majd meglátjuk mennyi jön fel,én szeretném,illetve mindenki,ha csak a pocak menne le de nem kívánságműsor,egyébként te sem híztál sokat,nyugi...hamar lemegy,főleg ha szoptatsz,én 2 évig szoptattam!
2012. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezek után én már bálnának érzem magam a 165 centimmel és most 27hetesen 67 kilómmal. 11.héten lettem elöször lemérve a védőnőnél (el lett számolva a terhességem de utólag kiderült hogy akkor ennyi voltam) 60 kg. De akkor már jóval többet ettem mint előtte de nem látszott. Azóta is csak hasra híztam, de én alapból combra és fenékre hízós típus vagyok. Én is irigylem azokat akik vékonyabbak de hát ez van. Lesz ez még jobb is :-)
2012. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!