Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vastag combok? 25 hetes...

Vastag combok? 25 hetes kismama vagyok . Kilókkal mérve még nem híztam, de úgy vettem észre, hogy a combjaim megvastagodtak. Lehet valamilyen tornagyakolatot végezni? Vagy inkább sétáljak sokat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
25hetes vagy és kilókkal mérve még nem híztál???? Ez hogyan lehet??? Én ennyi idősen már vagy 8kilót felkaptam. :)
2012. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem híztál! Lehet, hogy azért vastagodtak meg a combjaid, mert vizesedsz ebben a nagy melegben... nem feltétlenül zsír! Sétálj naponta legalább egy órát, de jobb ha reggel és este sétálsz, akkor hűvösebb van, nem terheled meg magad annyira. Ezen kívül van még az úszás, ha orvos nem tiltja, és nem vagy fertőzésérzékeny.

Szép babavárást!

2012. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem híztam még semmit. 80kg-al kezdtem, és most 77 vagyok.
2012. jún. 23. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki túlsúllyal indul akkor nem kell híznia, hiszen van miből táplálkoznia a babának.amúgy ha a combod nagyobb lett akkor híztál csak nem kilóban látszik. nyugodtan tornázhatsz.mini stepper is jó
2012. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves első! Én 31 hetes vagyok és 4kg plusz van rajtam!

A vizesedés meg kilókban is látszik, mert nekem szokott a lábam vizesedni , olyankor 1-1,5kg-al többet mutat a mérleg(és ez általában a lábszáron, bokán, kézen arcon látszik először, nem a combokon)!

Kedves kérdező!

Végezhetsz tornagyakorlatokat, ha nem tiltott el az orvos, ott vannak a kismamatornák(de csak ezek, másfajta testmozgást beszélj meg az orvosoddal)!

Amúgy pont múltkor olvastam valahol, hogy a szervezet a csípőre és a combra tartalékol terhesség alatt, és ez a szoptatás energiatartaléka lesz!! :)

Éppen ezért szoptatás alatt (ha szerencsénk van) lemennek.

Persze van akin rajta marad!!

2012. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!