Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki 23...

Van itt olyan kismama, aki 23 év körül van és nem tervezte a babáját, de most már a világ legboldogabb kismamája? (Én ilyen vagyok) 34hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. 23 vagyok 2 éves a lányom, és nagyon boldog vagyok, nem bántam meg.
2012. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen,én.24 éves vagyok,tavaly diplomáztam.Pont egy évet dolgoztam és "becsúszott" a baba.Nagyon boldogok vagyunk,anyagi helyzetünk jó,külön élünk.Alig várom,hogy megszülessen a pöttöm.Igazából,tudom hülye vagyok,de nagyon szégyellem,hogy becsúszott.Lehet hülyén fogalmaztam,azt bánom,hogy ő nem most volt tervezett baba.Egyébként a közeljövőben szerettük volna kicsit.Kisfiút/kislányt vársz?Párod is boldog?Nálunk le sem lehet lőni :D Név már megvan?Mi kislányt várunk,Lillát.

38 hetes kismama

2012. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül :)! Kislányt várok, Bianka lesz a neve, és a párom is nagyon várja, amikor velem van, állandóan a hasam simogatja :), mi is külön élünk sajnos, ha jól értelmeztem ti is? A Lilla is nagyon szép név. Boldog babavárást. Első, neked mi a kislányod neve?
2012. jún. 21. 21:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Luca a neve, én egyedül nevelem.
2012. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Kedves Kérdező!Félreértetted,mi a szülőktől különélve együtt élünk:D Remélem értetted,amit hablatyolok,csak épp jóslózok.Hát,már nagyon várom,hogy megszülessen a kismanóm.
2012. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én 24, hat hetes a babónk. :))


Terveztük, de először a pozitív teszt után halálra rémültem, hogy mi lesz most... :) Azóta szerelmesek vagyunk belé. :)


A férjem orvos, én is orvosit végeztem, de most a pszichológiát is befejezem, saját lakásban élünk, tehát semmi anyagi akadályt nem láttunk, és nagyon, de nagyon szeretjük egymást most már mindhárman. :)))))


Sok boldogságot Nektek!

2012. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 23 évesvoltam mikor teherbe estem! Véletlenül!:) De mostmár nagyon örülök hogy igy alakult! most 16 hónapos a fiam és imádok babázni!:)
2012. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, most 5 hetes. Nem terveztük a babát, és sem az anyagiak sem a családi viszonyok nem a legfényesebbek. Mi sem együtt lakunk. Azt se tudom, hogy mondjam el itthon. Meg szeretném tartani, de be vagyok parázva nagyon, hogy a kicsinek ez így biztos jó lesz-e, mert úgy szeretném hogy felnőjjön, hogy meg tudjak adni neki mindent, de félek, hogy nem fog menni. :S
2012. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, hasonló cipőben evezünk. Kb. én is 5 hetes lehettem, amikor egy teszt alapján megtudtam, hogy babát várok, 7 hetes voltam, amikor az orvos megerősítette. Nekünk sem a legfényesebb a helyzet, én is be voltam parázva, hogyan mondom el itthon, de csak biztatni tudlak, jobb, ha minél hamarabb túlesel rajta, ha meg akarjátok tartani, szerintem megéri, hidd el, utána boldog leszel, ahogy majd érzed mozogni később. Szép lassan, de szinte már mindene meg van a babánknak és boldogok vagyunk, mégha még nem is lakunk együtt.
2012. jún. 21. 23:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Hu en le sem merem irni ,hogy 23 eves vagyok es mar masodik babat varom :))

Nekunk az elso jott varatlanul, 20 eves voltam. Ferjem nalam 8 evvel idosebb.

Meg csak 2 honapos hazasok voltunk, akkor koltoztunk kulfoldre. Elhataroztuk,hogy majd mindketten dolgozunk,megszedjuk magunkat aztan hazamegyunk Magyarorszagra es epitunk egy hazat.

Aztan a baba meghiusititta a terveinket mert en igy nem tudtam dolgozni. De amugy nagyon orultunk neki es ne bantuk meg,hogy megfogant:)

Szerencsere a ferjemnek jo munkahelye van,siman megelunk egy fizetesbol ,en meg a fiam mellett babysitterkedest vallaltam.

Most lesz 1.-en 3 eves a fiam es szeptember vegere varjuk az ocsit.

O tervezett baba mert ugy gondoltuk,hogy kell testver a fiunknak :))

Egyebkent mielott megkovezne barki,dolgoztam az elso fiam elott es a szuloktol mindig is fuggetlenek voltunk sot mi tamogatjuk oket.

2012. jún. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!