Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki 23...

Van itt olyan kismama, aki 23 év körül van és nem tervezte a babáját, de most már a világ legboldogabb kismamája? (Én ilyen vagyok) 34hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%
22 évesen született a fiam aki msot 10 hónapos. Nos amikor megtudtam enyhén szólva nem örültem, konkrétan síró görcsöt kaptam. Nem voltam épp egy anya emg háziasszony típus.Sokáig bosszantott h terhes vagyok. De aztán ugye tényleg minden megváltozott és örülök h így alakult. Annyira h augusztusban jön a kistesó (23 éves vagyok és 30 hetes terhes) Gondolj bele milyen klassz lesz neked, mire a nők eljutnak odáig h oké akarok gyereket, emg minden kész rá anyagilag lelkileg, karrier stb, már 30 évesek, ami nem baj, de nagy előny h nekünk addigra már iskolás gyerekünk lesz. :). Az sem igaz amit szoktak mondani h le kell mondanod a fiatalságról, pont h mikor már kicsit nagyobbak újra lesz szabadidőd és még fiatal leszel, újra lehet randizni a férjeddel, mászkálni, utazni kettesben is családostul is stb. :). Nem is beszélve arról h a szervezeted gyorsabban fog regenerálódni. Genetikai terv szerint már rég szülnünk kellett volna :D :D
2012. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!