Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lett mostanában divat a...

Miért lett mostanában divat a terhes nők között hogy minél vékonyabbak legyenek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre itt is és a környezetemben is hogy nagyon fontos lett hogy még talán fogyjanak is a terhesség alatt nem hogy 1kg-val is többet mutasson a mérleg...pedig a terhesség nem erről kell szóljon.
2012. jún. 21. 07:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sokan írtok sokfélét,viszont én nem az alkati vékony nőkre gondoltam hanem azokra a nőkre akiknek szinte mindennél fontosabb a testsúly és a nem hízás még terhesség alatt is.Persze a másik véglet sem jó mikor együnk kettő helyett...

2012. jún. 21. 14:09
 22/23 anonim ***** válasza:
19-es vagyok.Nem a kismamának kell híznia , hanem a babának kell minden élelmet,vitamint megadni. Nekem ne mondja senki ,hogy pl. Rékáék tudatos élete és táplálkozása megfelelt annak ahogy egy kismamának kell élnie a pár hónap alatt! Nemhiába voltak a gyerekei 2500ás 2800gr között és még anyatejet se láttak. Nem mellesleg ezt az életet és életmódot ráerőltetik a gyerekeikre. Ilyenkor a baba a legfontosabb és a ti egészségetek. Ha vékonyak vagytok ha molettebbek, ha sokat híztok ha nem a lényeg az egészség! Aztán ha valami nem tetszik a testen lehet javítani rajta.
2012. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

engem is folyton leszólnak, hogy de vékony vagyook, nem tehetek róla, genetikailag tök csontos vagyok, öcsémék is ilyenek , de rajtuk van izom, rajtam meg épphogy.

tipikus nyakigláb vagyok és mint az etióloknál egy kosárlabdát cipelek a hasamon.

minden mozdulata fáj a kicsinek, mert néha bordán rúg.

elsőpár hónapban fogytam is , mert végig hánytam, napi 3-4x is.

azóta híztam, de nem 20 kilót.

szar érzés, hogy ezért megszólnak, mintha az lenne a célom, hogy anorexiásan szüljek gyereket.

az emberek h vékony nőt látnak elborzadnak, és azt mondják divatból, arra már nem is gondolnak, hogy ő ilyen típus alkatilag

2012. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!