Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta megtudtam hogy terhes...

Mióta megtudtam hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mióta megtudtam hogy terhes vagyok múlt hét pénteken félek együtt lenni a párommal halászgatnám amíg nem vizsgál meg a doki és azt mondja lehet együtt lenni semmi bajom nem származik belőle. rossz hozzáállás vagy mitől van ez a félelmem?
2012. jún. 20. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetes, csak beszéld ezt meg a pároddal.
2012. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ezt hogy mondjam meg neki? még két hét
2012. jún. 20. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Drágám, amíg az orvos meg nem vizsgál, hogy minden rendben van-e, addig más módszert kell találnunk...
2012. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok köszönöm
2012. jún. 20. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Mond neki,hogy ez egy ilyen időszak, és inkább kielégíted máshogy minthogy valami baj legyen.

Ki kell bírnia! És ha az orvos eltiltana egész terhesség alatt tőle, akkor is ki kell bírnia!

2012. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm meg fogom ma beszélnivele
2012. jún. 20. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nálunk is ez volt, de azért is mert volt már egy vetélésem. 13.hét után mondta a doki,hogy óvatosan együtt lehet lenni amíg nincs panasz, de a 24 hét után már ne vigyük túlzásba a koraszülés veszélye miatt.( volt méhszájműtétem) Azóta 3-szor voltunk együtt, de bírjuk :) A párom azt mondja ,hogy nem is nagyon akarja,mert őt már zavarné,hogy a kisbaba belülről nézi ,érzi az egészet :) 23 éves a párom is és mégsem esik nehezére. 24 hkm
2012. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hehe... :) Én nagyon féltem együtt lenni a párommal. Bár ő nem szólt.. Inkább csendben beletörődött és elaludt mindig. Mikor felhoztam neki ezt az egészet, hogy észrevette-e a félelmem kinevetett és azt mondta neki is leesett miért tartózkodom tőle. Pedig ő is 23 éves még! :D

Ha szeretitek egymást megtudjátok beszélni szájhúzogatás nélkül, ha ettől félsz! :) Ha meg nem tetszik neki, mond meg hogy neked most a baba egészsége fontos aztán majd megbékél! :)

Bátorság és boldog babavárást! :)

2012. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!