Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég 9 hetesen menni először...

Elég 9 hetesen menni először nőgyógyászhoz? Amikor megtudtam hogy terhes vagyok nyaraltunk, mikor visszaértünk a dokim ment 2 hétre szabira.

Figyelt kérdés
Másik dokihoz nem akarok menni, akkor leszek 9 hetes terhes amikor visszaér. Most 7 hetes vagyok. Semmi panaszom nincs. Persze ha gond lenne mindenképp felkeresnék egy nőgyógyászt.
2010. júl. 6. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, bőven elég.
2010. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 hetesen mentem először. Kisebb terhességnél szerintem nem is érdemes még.
2010. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legjobb időpont a 9 hét! Nem is kell korábban ha nincs semmi panaszod!

Akkor már szívhangot is fogtok látni! :)


Gratulálok!

2010. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 hetesen voltam eloszor, volt mar szivhanng, ugyhogy kovetkezoben csak 12 hetesen rendelt vissza.Ha tul korai a terhesseg es nincs meg szihang, akkor 1-2 heten belul ugyis visszarendelnek.
2010. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nincs panaszod, akkor szerintem tökéletes. legalább látnak majd szívhangot is. más harmadjára megy, mire van szívhang. nemvárt előtt már ellő 5 tesztet, aztán + lesz, másnap rohan az orvoshoz, az persze nem lát semmit. visszarendeli. legközelebb látja a petezsákot, megint visszarendeli és harmadjára szívhang. szerintem jól csinálod, kinek kell ez a herce-hurca? persze ha van panasz, az más, azt megértem.
2010. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. júl. 6. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!