Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babámnak az...

Lehet baja a babámnak az alkoholtól? Mielőtt megtudtam hogy terhes vagyok volt egy nagyon "csúnya" szülinapi bulim

Figyelt kérdés
Azon a hétvégén nem jött meg a mensim és akkor tudtam meg hogy terhes vagyok, előtte semmi jele nem volt. Károsodhatott a baba?
2011. júl. 2. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem olvastam én már ugyanezt a kérdést?

Egyébként nem, semmi baja nem lett a babádnak, nagyon sokan vannak így.

2011. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

NEM! bölcs a természet: addig nem árt (2-3hét).

Ha tudod már, és akkor teszel valami kártékonyat,

akkor már árthat.

2011. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a természet valóban bölcs. ilyenkor még az 50-50%-os szabály érvényes, ha ártottál akkor nem marad meg.

egyébként, én is jártam hasonlóan, van két gyönyörű gyerekem...és vannak szülinapi bulik is :)

2011. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 judavi ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Én a Szigeten voltam mielőtt megtudtam hogy terhes vagyok. Nem szomjaztam és elszívtam majdnem egy egész doboz cigit egy éjszaka alatt... :S
2011. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja!
2011. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem,beágyazódás előtt semmi kapcsolata nincs a szervezeteddel. az pedig az elmaradt menstruációd ideje
2011. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Nehogy akkor ágyazódjon már be, amikor meg kellene jönnie!
2011. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Én pedig úgfy tudom, akkor ágyazódik be, amikor meg kellene jönnie. Sokan épp azon agggódnak, beágyazódásos vérzés, vagy megjött.
2011. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Mivel a peteérés aciklus közepén van,a beágyazódás pedig ez után 10-12 nap és kb 1 hétig tart,ezért aklkor ágyazódik be amikor meg kéne jönnie. Számolj már légyszives kedves előző
2011. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok. Én is ezt írtam, nem?
2011. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!