Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen nem jarok mar...

15 hetesen nem jarok mar annyit a wc-re pisilni mint eddig ez baj? Este sem kelek fel mar egyszer sem! Aggodok nehogy baj legyen?

Figyelt kérdés
A melleim nagyobbak lettek de nem feszulnek.ugye nincs baj?
2009. júl. 6. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, örülj, hogy elmúltak a kellemetlen tünetek. Egyébként nem feltétlenül múltak el, csak lehet átmenetileg szünetelnek, nekem legalábbis a 18. héten jött vissza a gyakori pisilés így szinte alig tudtam kimozdulni itthonról.
2009. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki nagyon:)) ugyanígy voltam, de a 30. hét körül nálam visszatért a folytonos inger. a folytonos azt jelenti, hogy amint felállok nyomódik a hólyagom, éjszaka van, hogy már nem tudom számolni. Utálok már pisilni!!! na de ennél nagyobb bajom soselegyen, ésneked is hasonlókat kívánok:)

L. 34+3

2009. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!


Nekem is így volt.

Úgy hallottam, hogy az elején a hormonok miatt járunk ki sűrűbben.

A kb. 30. héttől pedig azért, mert a baba már nyomja a hólyagot.


Én is így voltam! :)


Üdv:

36 hetes kismami

2009. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon megnyugtatattok,mindenkinek boldog babavarast!
2009. júl. 6. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem múlt el egyenlőre. 19h km. Este 2x kelek fel. Szerintem embere válogatja. Nem vagyunk egyformák. Ne aggódj, és leginkább élvezd még tudod. Vissza fog térni biztosan. Igyál sok folyadékot, hisz meleg van. Vigyázz magatokra. Boldog gyermekvárást.:)
2009. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!