Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akartam feltenni a kérdést...

Nem akartam feltenni a kérdést de csak nagyon aggódok szerintetek? Mi lehet a lábával? 11hkm

Figyelt kérdés
tegnap voltam dokinál és mindent rendben talált de a babám nem akarta kinyújtani a lábát, sőt nem is engedte láttatni, na az én beteg agyam egyből elkezdett kattogni, de ott még nyugodt voltam. Ahogy múlik az idő egyre jobban kattogok Most akkor nem mozog a lába? vagy nincs? annyira aggódok.
2011. szept. 27. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt még igen picike a baba, és nem biztos, hogy megmutatja mindenét, nem biztos, hogy úgy fekszik, hogy mindent látni lehessen.

Másrészt, ha ennyire aggódsz, akkor menj el megint uh-ra, akár 4D-re is, ahol legalább megnyugodnál, ha látnád minden rendben van.

2011. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ajaj! Paramami, tessék szépen megnyugodni! A picurod lábacskájával minden rendben van, csak még tényleg nagyon picike. Meg nem mindig úgy helyezkednek, hogy mindenüket szépen megmutassák. Még nem tudják, hogy a doktorbácsinál szót kell fogadni.:-)))

Úgyhogy ne aggódj, még van 29 heted! Mi lesz veled a végéig? Bár tudom, milyen is az, mikor az ember minden miatt aggódik. Miért akkora, miért vagyok jól, miért nem hányok... Ismerős gondolatok.

3 gyerekes anyuka

2011. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!