Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Helyénvaló abortuszos...

Anyukák! Helyénvaló abortuszos videós kérdést feltenni pont gyereknapon?

Figyelt kérdés
Vagy csak engem dühített fel?
2010. máj. 30. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Attól hogy az anyukák önérzetét sérti még az abortuszos kérdés ide való (bár ezt most nem olvastam épp) mert nem is a politika vagy a főzés rovatban a helye. Akit zavar, ne olvassa. Engem akkor meg a fekete hajú emberek sértenek mert egyszer bántott egy fekete hajú akkor ne mehessen az utcára egy fekete hajú ember sem? :D Nincs jogotok kitiltani innen azt aki nem tetszik de ide való kérdést tesz fel.
2010. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
mindig is lesznek emberek, akiknek beütésük van, és nem tudnak alkalomhoz illően viselkedni.
2010. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

örülök, hogy ez a legnagyobb problémád!

ha nem tetszik, akkor ne olvasd el.

ha annyira gáz lenne, a modik már rég kitörölték volna.


foglalkozz inkább a gyermekeddel, hiszen te mondtad, h gyereknap van!

2010. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Alszanak.

Alig várom, hogy felébredjenek és mehessünk a vidámparkba!

Szép napot neked!

2010. máj. 30. 13:32
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ez kicsit olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy gyereknapon lehet-e gyermekrákkal vagy gyermekbántalmazással vagy egyéb borzalmas dologgal kapcsolatos kérdést feltenni.

Szerintem igenis lehet, mert a gyereknap a gyerekvédelemről is szól, és ha az a rettenetes videó - amit egyébként én nem bírtam és bírok megnézni - csak 1-2 embert megfontoltabbá tesz a védekezést illetően, már megérte.

2010. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig nem ugyanolyan!

Ez egy kőkemény, véres BORZALOM, abortusz élesben.

Nézd csak meg!

Utána okoskodj!

2010. máj. 30. 13:44
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Én eleve nem értem, hogy miért kell ezeket a videókat állandóan belinkelnie valakinek. Egyesek annyira unatkoznak, hogy nincs jobb dolguk, mint vitát szítani. Amúgy én is kissé furának tartom, hogy az illető pont gyereknapon ezzel foglalkozik. Plusz ahogy láttam, nem sikerült elég nagy vitát kavarnia, ezért még ki is emelte a kérdését.
2010. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor egyetértünk.

Örülök, hogy hozzám hasonló jóérzésű ember vagy!

2010. máj. 30. 13:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem sért semmilyen törvényt és szabályt.De a jóérzést igen.

Nem fogják törölni,ezért én is csak azt tudom ajánlani,ne olvasd ha dühít.

Én sem fogom.

Viszont akit érdekel és nem zavarja az hadd csámcsogjon.

2010. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kerdezo, ha megnezted volna, az a kerdes nem ma lett kiirva, ne keressel a kakan is csomot! Vidd a gyerekeidet a vidamparkba es elvezd a gyereknapot!
2010. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!